Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha rendbontás miatt 45....

Ha rendbontás miatt 45. percbe félbeszakad egy focimeccs akkor bejöhet még a tippmix em?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: Estudiantes - Lanus meccsen 45 percbe balhé volt és nem Félbeszakították és nem is elhalasztották hanem "elmarad" a meccs akkor lehetséges hogy ha a szövetség a vendég szurkolók miatt (akik balhéztak ) hazaira ítélik meg a meccset?


Az Estudiantes 45. percbe 2-0 ra vezetett szóval mégcsak az se lehet mondani hogy döntetlen volt és emiatt újra kell játszani.


Mégegyszer :) Nem félbeszakított meccsről van szó és nem is elhalasztott meccsről hanem "elmaradt" törőlt meccsről.


Ebben az esetben ha a szövetség úgy dönt hogy hazainak ítélik meg a meccset akkor a papíromon is elfogadott lesz az eredmény?



2013. jún. 11. 16:05
1 2
 1/14 rémuralom ***** válasza:
65%
Tipszmikszűté?
2013. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem,ilyen estben törlik a meccset és 1,00 lesz az odds.
2013. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyébként félbeszakított meccsről van szó ha a 45 .percben félbeszakadt ahogyan írtad,ez esetben törlik és ha csak erre tettél akkor visszakapod a pénzed.
2013. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok Milinte a szemét... lebuktam...


De ha elbírálják és nem játszatják újra ( ez nem az az eshetőség hogy majd pótolják ) és a szüvetség hazaira ítéli akkor nem elég nekem az 1 es odds mert igazolni tudom hogy hazaiak nyertek és a szelvény is itt van. Ha erre tettem meg és a szövetség a Lanus és a rendőrség hülyesége miatt fújta le akkor hazaira is ítélhetik főleg úgy hogy 2-0 volt a meccs és van olyan infó hogy ez lesz. Ebben az esetben fellebbezhetek? Nem szeretnék egy szinte már megnyert meccsen elbukni a pénzem és itt most egész pontosan 190 e ft ról van szó és van rá esély hogy ez nem pótolt meccs lesz hanem a szüvetség odaitéli a csapatnak mert már 2-0 ra ment és a vendégek voltak a rendbontók.

2013. jún. 11. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Azon fogadási esemény esetében, amely nem az előre megadott időpontban

kerül megrendezésre, illetve a lebonyolításra irányadó szabályok szerint nem

fejeződött be, az SzZrt-nek legkésőbb az eredeti időpontot követő 48 órán belül

új kezdési időpontot kell megjelölnie. Amennyiben a fogadási eseményt olyan új

időpontban rendezik meg, hogy annak hivatalos eredménye meghatározható a

fogadási eseményt tartalmazó fogadási hét utolsó napját követő fogadási hét első

napjának déli 12 órájáig, az SzZrt. a fogadási eseményt az új fogadási határidő

megjelölésével szerepelteti az eredeti fogadási ajánlatban. Amennyiben a

fogadási eseményt tartalmazó fogadási hét utolsó napját követő fogadási hét első

napjának déli 12 órájáig a hivatalos eredmény nem határozható meg, az SzZrt. a

fogadási eseményt törli.


Csak az az esélyed van,hogy 48 órán belül új időpontot tűznek ki és jövő hétfő 12 óráig véget ér a mérkőzés.

Ha nem akkor törlik.

2013. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még annyit ,hogy ha a szövetség a hazaiaknak adja a 3 pontot új meccs nélkül akkor törlik a meccs nem fejeződött be hanem félbeszakadt.
2013. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szombaton pótolják elvileg, ebben az esetben?



2-0 volt 45 . perctől



Unfer az egészet újból kezdeni

2013. jún. 11. 18:20
 8/14 rémuralom ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy félidőben 2-0 volt. 2-0-ról még a hosszabbításban is meg lehet fordítani a meccset, tavaly így lett angol bajnok a Manchester City. De láttam már olyan meccset is, amely félidőben 0-3 volt, a végeredmény pedig 4-3 lett. A félidei eredmény nem végeredmény, mert a játék nem egy félidőből áll, hanem kettőből. Ha valamiért félbeszakad a meccs, akkor pedig vagy törlik, vagy újrajátsszák, nem írják jóvá a félidős eredményt.
2013. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben még belefér az időbe,holnap estig van ideje a Szerencsejáték rt-nek az új időpont kijelölésére,ha 2-0-ról folytatják akkor lezárva tartják a meccset szerintem,hogy ne lehessen már rá tippelni.Most le van zárva a meccs?
2013. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem látom még az újságot az a csütörtöki részbe lesz benne ha egyáltalán benne lesz.



Viszont olyan létezik hogy egy bizonyos eredménytől folytatják és pont egy félidőt.


Az hogy ki mit tud megfordítani az meg nem érdekel senkit mert én se siránkoznék itt ha 0-0 lett volna de 2-0 volt esélyesebb hogy így bejön mint hogy elmegy :) Ha így menne akkor 0-24 be rendbontás miatt félbeszakadnának a meccsek ha az ellenfél nincs megelégedve az eredménnyel.


3 opció van.


Vagy megadják mint győzelem nekik és akkor vagy így vagy úgy de a papírom bejön maximum megszívatnak és nem fizetik ki.


vagy onnan folytatják ahol abbahagyták ( volt ilyen már )


Vagy törlik az eseményt mert kilépünk ezek szerint az időintervallumból

2013. jún. 11. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!