Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kötelező a "játék" testnevelés...

Kötelező a "játék" testnevelés órákon?

Figyelt kérdés
Testnevelés órákon képességeim szerint mindent teljesítek, legyen az bemelegítés, nyújtás, erősítés, stb. Felméréseknél is mindig odateszem magam. Azonban egy dolgot ki nem állhatok: Mivel eléggé nyeszlett és béna vagyok, nem tudok és nem is szeretek focizni. Főleg nem olyan osztálytársaimmal, akiknek "ez az élete". Durvák, komolyan veszik, így én általában leülök a padra és védem a fejem (mint az összes lány, mert nekik nem kell és nincs elvárva). Az óra utolsó 10-15 perce "játékkal" tellik. Nemrég a tanárom elkezdett nyaggatni, hogy márpedig kötelező, és hogy ez kell nekem mert férfi vagyok, meg ne vegyem magam egy szintre a lányokkal (én szeretem ezt a szintet... no homo). Kérdés: Tehetek valamit?
2013. szept. 13. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt a problémám bár én sportos voltam csak semmi labdaérzékem nem volt.

Ne ülj a padon hanem erősíts addig.Fekvő,hasprés,húzódszkodás..neked is jót tesz.

2013. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kakao01 ***** válasza:
legyél kapus
2013. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha komolyan tudtad venni a feladatokat akkor vedd komolyan a "játékot" is.
2013. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!