Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ilyen "focistáknak" építünk...

Ilyen "focistáknak" építünk stadionokat (. )?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 21:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Dzsudzsi a fa szomat kigyűri, h a válogatottban rgy kalap szart nem ér a játéka.
2013. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%
Demagógia level 1000. (Amúgy azoknak akiket te látsz most a képernyőn, a nagy része nem itthon focizik, szóval ha olyan demagóg stílusban akarnék válaszolni, mint ahogy te kérdezel, akkor: nem, nem nekik építjük a stadiont (stadionokat????))
2013. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Budapest, Szombathely, Debrecen, Felcsút...
2013. szept. 6. 21:58
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
ez kirakatmeccs. bemutatja, hogy ezért van szükségünk mégtöbb pénzt beleölni, mert még mindig egy hulladék...:D viccet félretéve...sokkal nagyobb a veszteség a nagy szánk miatt...szurkolók beharangozták, hogy visszafoglaljuk Erdélyt meg hasonlók...hát nem jött be :D én ezen már csak nevetek, mert nem lepődtem meg...a románok tudnak csapatban játszani...mi meg nem...és ezen a 10 milliárdos stadion sem fog segíteni. de majd biztos rámondják, hogy hazai pályán könnyű nyerni meg hogy más meccsre tartalékoltak, és azért nem tették oda magukat...ezek vagyunk mi, és nem elég, hogy gyengék vagyunk, még meg is aláztuk magunkat...:D juhéjj...Magyarország jobban teljesít.
2013. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát igen. Szánalmas lett a magyar foci. De nem csak a foci, hanem az egész ország már régóta. Csak ez most azért ilyen formában tört ki belőlem, mert a sportra szánt hatalmas összegek, amúgy is felb@sszák az agyam és nem csak azért, mert Viktor kedvenc sportjára költik, hanem azért is mert ennyi pénz jobb helyre is mehetne, mintsem a béka segge alatti színvonalon lévő focira.
2013. szept. 6. 22:03
 6/32 anonim ***** válasza:
47%
azon is gondolkozok, hogy lehet a holnapi lagzira ez a nászajándék az Ráheléknak :D
2013. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
46%
2013. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Tyler913 ***** válasza:
63%

Elég demagóg kérdés. A stadionokat nem a focistáknak építik,hanem az embereknek. Azért,hogy ne fázzon ki a s.gge annak,aki meccsre jár,és ne essen rá az eső. Az a pár tízmillárd Ft nem nagy dolog a teljes költségvetésben,és sok tízezer ember által használt létesítményeket hoz létre,munkát adva azoknak is,akik az építkezéseket kivitelezik.

Nem értem,miért kell belekötni az ilyesmibe. Én debreceni vagyok,nekem pl. jobban fáj a villamos címen 15 milliárdért ásott több kilométeres árkunk.

2013. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
39%
8-as. az a baj, hogy nem hinném, hogy olyan sok érdemi meccs fog ezekben a stadionokban történni, hogy például teltházas szurkolók belépőiből gyorsan visszajöjjön a befektetett pénz. felcsúton például max rendeznek egy megyei ifi döntőt...hány ember megy ki rá? 500? Debrecen más, az nagyobb város, de szóval ott sem fognak tartani olyan sűrűn akkora volumenű meccseket, hogy megtöltsék. Munkaadás valóban egy jó pont, de ennyi erővel ezek helyett bármi más épületet fel lehetne ezekkel az emberekkel húzni.
2013. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%

Na pont ilyen kérdést akartam kiírni. Az egész magyar foci egy vicc, lehet hogy a 10 milliárd a költségvetésben nem túl sok, de más helyre is mehetett volna, amiben tényleg jók vagyunk. Az egyetemek haldokolnak, a tudás lenne a legnagyobb befektetés, nem a foci. De ha mindenáron sport, ott a vizilabda, hogy az olimpiai bajnokaink ne omladozó uszodában edzenek. Ezek a focisták, de még a következő szuperstadionos generáció, még csak ki sem fog kijutni az olimpiára soha.

Ezt mondta a szerencsétlen: "de a súlyos égés nem kérdőjelezheti meg az elmúlt 3 év eredményeit".

Milyen eredményt? Ha lett volna fejlődés, meg csapat, akkor egy románia ellen nyerünk kellett volna, de egy helyzetig sem jutottunk. Idióták. Ezt a szöveget elnyomja orbánnak, lehet meghatódik tőle, egyébként parasztvakítás. Orbán egy szinten a magyar focival sajnos.

2013. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!