Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek, ki a jobb a...

Szerintetek, ki a jobb a posztjukon Jakub Blaszczykowski vagy Jesus Navas?

Figyelt kérdés
Azt is hogy miért
2013. szept. 5. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Én Navast részesítem előnyben mert labdabiztosabb jobban cselez. Remekül passzol.
2013. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Navas a kedvenc játékosom, de nem csak ezért szavazok rá. Talán kicsit lassabb, mint a lengyel, de fürge, jól cselez, nagyon kreatív.
2013. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a lengyel habár egyik sincs a kedvenceim közt, azért egy szélsőnél nem hátrány ha védekezni is tud, Blaszczykowski pedig tud. Ezért én őt választanám a csapatomba, nem minden hogy a fülén tudja pörgetni a labdát.
2013. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

J.Navas sokkal technikásabb, gyorsabb és hatékonyabb a támadásokban (az csak mellékes,hogy nagyon szimpatikus és szerethető játékos is), azonban eléggé madárcsontú és védekezésben, taktikailag nem annyira hasznos,mint 'Kuba'.

Mindkettő jó játékos a posztján,de teljesen más karakterűek.

Nyilván focizni J.Navas tud jobban, és hozzá képest 'Kuba' egy jó munkás - karakter a pályán.

Jómagam attól függően választanék a fiktív csapatomba 2ejük közül,hogy ki van a másik szélen, illetve mi a játékszisztéma.

4-3-3ban egyértelműen J.Navast választanám szélső támadónak.

Mint ahogy az,hogy ha a túl oldalon,mondjuk 4-2-3-1ben a másik szélen egy nagyon támadó felfogású szélső (legyen mondjuk CRinya) játszik,akkor a jobb szélre inkább a lengyelt választanám.

2013. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!