Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a 2014-es foci VB...

Szerintetek a 2014-es foci VB selejtezőjén elérjük a 2. helyet?

Figyelt kérdés
Szerintem 50-50% esély. A csapat védelmét látom gyengébbnek. Bogdán egy stabil pont a kapuban, a védelemben egyedül Vanczák az aki jól csinálja a dolgát, elől Böde,Szalai,Dzsudzsák,hármas nem működik rosszul. Szerintem az U21-es VB-én elért 3. helyezett csapatból kéne több játékost be tenni a keretbe. Ti hogy gondoljátok? Ezzel a csapattal nem nagy az esély.
2013. aug. 16. 18:02
 1/4 zétike09 ***** válasza:
igen
2013. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát, az 50-50% dologban annyiban van igazad, hogy vagy kijutunk, vagy sem, csak ez a kettő lehetőség van! Én mégse így osztanám fel a dolgokat, inkább 20-30%, hogy kijutunk, a többi pedig, hogy nem. Gyenge a Magyar foci, akármennyire is fáj ezt kimondani, nincs sok esély.
2013. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy elérjük a csoportban a 2. helyet, de utána pótselejtezőt kell játszani a következő ellenfelekkel:

(Jelenleg!)

Horvátország,Görögország,Franciaország,Anglia,Bulgária,Izland,Ausztria.

Ezek közül max Izlandot tudnánk elverni.

2013. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Antimod ***** válasza:

Lassan-lassan továbblép a magyar válogatott a saját árnyékán. Biztató, hogy az utóbbi időben egyre több "nagycsapatot" sikerült legyőzni, már tétmeccsen is.


De még nem látom képesnek arra a csapatot, elsősorban mentálisan, hogy Bukarestben győzzön, elverje az észteket hazai pályán (attól a meccstől is tartok), és még a pótselejtezőn is kiüssön egy nála erősebb csapatot.


Viszont azt elképzelhetőnek tartom, ha folytatódik a most tapasztalható lassú fejlődés, hogy a következő vb-n (szerencsésebb sorsolás mellett) már ott leszünk.

2013. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!