Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik focicsapatot utáljátok...

Melyik focicsapatot utáljátok a legjobban és miért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 17:23
1 2
 11/17 Osynho ***** válasza:
100%

"A Barcát és a Realt kifejezetten utálom, mert olyan arrogánsak mint az állat, viszont most BL-ben jót szopikált mindkettő."


Meg még pár csapat szopikált. Tulajdonképpen csak a Bayern nem. :D

2013. júl. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Meg még pár csapat szopikált. Tulajdonképpen csak a Bayern nem. :D"


Szerintem a 2. német csapat sem szopikált, ha BL előtt azt mondták volna nekik, hogy másodikok lesznek, behugyoztak volna örömükben. Nem mindenki úgy megy oda, hogy nyerni akar.

2013. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Osynho ***** válasza:

a bl-t 1 csapat nyeri, a tobbiek helyezese senkit se erdekel. ok, a dortmund tenykeg szepen teljesitett, de nem nyert semmit, tehat szopikazott. arrol nem is beszelve, hogy micsoda makkal jutott tovabb a sehol se jegyzett malagan... es bar az elso meccsen pl a realt szepen megvertek, (peperol 3at kaptak), a masodik meccsen igencsak szopoagon voltak. a barca 0:7et valoban nem kell magyarazni.


kiemelted a realt es a barcat, de mi van az osszes tobbi (elit) csapattal, amelyik addig se jutott?


szoval

2013. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Knapp válasza:

Egyiket sem.

Aki képes egy focicsapatot utálni, azzal nincs rendben valami.

Mondjuk ugyanez igaz arra is, aki imádja őket... :)

2013. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"kiemelted a realt es a barcat, de mi van az osszes tobbi (elit) csapattal, amelyik addig se jutott?


szoval"


Mert eddig ez a két csapat nyert mindent. Baromi unalmas volt. De ugyan úgy utálom az összes olasz klubbot is, mert ott már tényleg nem tudom, hogy mi bunda meg mi nem.


"a bl-t 1 csapat nyeri, a tobbiek helyezese senkit se erdekel."


A fenét nem. A saját szurkolóit nyilván. Pár éve a DVSC csoportból sem jutott tovább, mégis szép eredmény volt, hogy eljutottak addig. Ugyan ez, mondjuk egy Barcának már gáz lenne. Ha mindenki "szopna" szerinted, aki nem nyeri meg a tornát, akkor ennyi erővel nem is nevezne rá 5-6 csapatnál több, a többinek úgysincs sansza rá, hogy megnyeri.

2013. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Osynho ***** válasza:

"Mert eddig ez a két csapat nyert mindent. Baromi unalmas volt"


A Real madrid 2002-ben nyert utoljára BL-t. :)


"A fenét nem. A saját szurkolóit nyilván."


Igen, nekik nyilván fontos és emlékezni is fognak rá, és valóban szép eredmény volt a DVSC-től, hogy egyáltalán a főtáblára feljutottak, ahogy a Fradinak is kijár a tisztelet a régebbi BL sikerekért. Nem vagyok fradista, mégis tudok ilyenekről. Ezektől függetlenül súlyozni kell azért a dolgokat. Hány szurkolója van egy elit csapatnak? Mennyi pénzt nyernek egy BL győzelemmel? Mi lesz benne a történelem könyvekben? :)


"Ugyan ez, mondjuk egy Barcának már gáz lenne. "


Nem is esnek k ia csoportból. :)


"Ha mindenki "szopna" szerinted, aki nem nyeri meg a tornát, akkor ennyi erővel nem is nevezne rá 5-6 csapatnál több, a többinek úgysincs sansza rá, hogy megnyeri."


Márpedig mindenki szop, aki nem nyer tornát. Mármint az elit csapatok között. És pont azért, amit pont te mondtál, miszerint nekik más az elvárás, mint egy kiscsapatnak. Egyszerűen ez egy ipar, ahol az eredmények beszélnek. Euro milliók folynak játékosokra, edzőkre, stadionokra, stb, ez mind befektetés, ami a győzelmekért megy. Nagy pénz, nagy foci, a nagy foci meg az eredményekben tükröződik.


A másik része a mondatodnak pedig elgondolkodtató. Emlékszem egy Porto-Monaco BL döntőre... Meg pl láttam már a Görög válogatottat EB-t nyerni... :D

2013. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem az a lényeg h kit utálsz és kit szeretsz hanem az hogy élvezd a ficit akár nézed, akár játszod. És az ellenséget se kell gyűlölni mert egyik csapat se érne semmit a riválisai nélkül. Nem tudom mit kell ellenségeskedni. Én pl. lány vagyok és Real -os de ennek ellenére a legtöbb fiú batátom Barcas;D
2013. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!