Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik focicsapatot utáljátok...

Melyik focicsapatot utáljátok a legjobban és miért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
A Felcsútot és a Fradit, ugyanis ezek működése nem a játékról szól, hanem a politikáról, illetve a Fradi esetében a köré épülő szélsőjobboldali miliőről. A focit a foci miatt szeretem.
2013. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dogmatix91 ***** válasza:
57%
Az összeset mert csak a pénzt viszik.
2013. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

1-es! Hülye vagy...


Én a Barcát mert körülbelül kiírhatnák utána, hogy "színház" az egész egy kamu...többet esnek kelnek, mintha 3 évesen a sárban futkosnának..

2013. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
"1-es! Hülye vagy..." Nahát, ezt most jól megaszondtad... :)
2013. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
inter, mert egy utolsó szemét banda
2013. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

City. Mert United-os vagyok!

Egyszer összejött nekik egy PL 20 év után és most ők azt hiszik, hogy hú de királyak. Ja hát ahol könnyne jön a pénz ott nem nehéz sztárokat venni.

2013. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

A Barcát és a Realt kifejezetten utálom, mert olyan arrogánsak mint az állat, viszont most BL-ben jót szopikált mindkettő.


Viszont amit tényleg utálok: az olyan embereket, akik nyugati nagy csapatoknak szurkolnak, hangoztatják, hogy ők mekkora fanok, de közben semmi kötődésük sincs a csapathoz, egyszer nem voltak a meccsükön, soha az életbe nem is lesznek ott, de vígan magyarázzák, hogy most mi van éppen a MU-val, meg az Interrel meg a többi bundagyárral.

Aztán ha sz.pó ágra kerül az aktuális kedvencük, akkor hirtelen váltanak és onnantól ők már más csapat ultrái. Ja persze.

2013. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Rasta Joint ***** válasza:
A Man. Shitty-t utálom a legjobban United drukkerként(gondolom érthető). 5 év alatt költöttek kb. 500 millió fontot, és mire futotta eddig? Egy darab szerencsével megnyert PL címre és asszem egy FA kupára. BL-ben eddig nullák voltak. A legrégebben ott játszó játékos is kb. 2008 óta van ott. Nekem nagyon nem szimpatikusak.
2013. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rasta Joint: ennyi erővel bárki szidhatja akkor azt a klubbot, amelyik többet költ mint az ő kedvence? Csak úgy megsúgom, hogy gyakorlatilag az összes nagy klub veszteséges, csak a pénzes tulajok tartják fenn őket. A MU is összezuhanna, ha nem milliomos lenne a tulaja.
2013. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Rasta Joint ***** válasza:
Nekem nem az bajom, hogy többet, hanem, hogy mennyit. Ráadásul ennek nagy része nem vált be vagy felesleges volt. 1 kezemen megtudom számolni, hogy hány játékos érte meg tényleg az árát abból a nem tudom mennyiből.
2013. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!