Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik jobb a strandröplabda...

Melyik jobb a strandröplabda vagy a rendes röplabda?

Figyelt kérdés
és starndröplabdázni máshova kell menni mint a rendeshez? mármint ha valaki meg akar tanulni

2013. jún. 28. 16:39
 1/3 anonim válasza:
Strandröplabdát homokba játsszák és talán más a felállás is, nem tudom. Viszont nem hiszem hogy télen bárhol is lenne fedett homokos pálya, vagy ha van is, nem sok helyen. Illetve a homokba sokkal nehezebb futkározni meg hasonlók, a rendes röpire adottabbak a körülmények és szerintem gyakoribbak a versenyek és nem szezonális.
2013. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
Egyik se jobb, egyik se rosszabb mint a másik. Más.
2013. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes két külön sportként kezelni. Én eleinte teremröpiztem, de abbahagytam a csapat miatt, meg nem is ment igazán. Aztán adódott egy lehetőség, fél éve strandröpizek. Imádom! Rengeteget fejlődtem, jó a közösség. Mint sport, nekem ez jobban tetszik. Aki esetleg gondolkodik hogy melyiket kezdje el, privátban kifejtem bővebben az előnyöket-hátrányokat ;)
2020. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!