Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetnék jobb fociban?

Hogyan lehetnék jobb fociban?

Figyelt kérdés
14éves vagyok,lány.Szeretek focizni,edzésre nem tudok még menni,mert szünet van.Nem focizok rosszul,de szeretnék minnél jobb lenni.csatár vagyok és kis pályán játszok.Valaki megmondaná,hogyan lehetnék jobb?tudnátok írni egy edzés programot?
2013. jún. 24. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint szokták mondani,a foci 10 százalékban tudás és 90 százalékban kitartás.

A focira kimondott edzés program nincs. Ha tehetséges valaki,fontos hogy rengeteget bánjon a labdával. Ha nem másokkal focizol,hanem mondjuk csak dekázol,azzal is sokat fejlődsz.



adott korosztálynak mennyi futásra,mennyi lépcsőzésre

2013. jún. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi,az előző komment végét kicsit elrontottam.

Az utolsó mondat így hangzott vopna:

Az erőnléti része pedig már az edző feladata. Ő tudja,hogy az adott korosztálynak mennyi futásra,lépcsőzésre,felsőtestrverősítésre stb van szüksége ahhoz,hogy ne dolgoztassa halálra,ám mégis fejlődjön.

2013. jún. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!