Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bayern München vs Spanyol...

Bayern München vs Spanyol válogatott? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ha a mostani BL győztes Bayern München és a Spanyol nemzeti válogatott összecsapna, melyikük győzne?

A kérdés persze csak elméleti...

Tegyük fel, mindkét csapat csúcsforában és teljes keretszámmal állna ki.

Minden elfogultság nélkül válaszoljatok, szerintetek melyik csapot győzne?

Szerintem a Spanyol válogatott erősebb.


2013. jún. 26. 17:03
 1/4 Haass Norbert ***** válasza:

Üdv! Ez mondjuk tényleg egy elméleti kérdés, de össze lehet hasonlítani. De mi lenne Javi Martínezzel?

De tegyük fel, hogy így áll fel a Bayern: Neuer, Lahm, Dante, Badstuber, Alaba, Schweinsteiger, Martínez, Ribéry, Kroos, Müller, Mandzukic. (Szerintem ez a legjobb 11)

A Spanyolok pedig: Casillas, Piqué, Ramos, Alba, Arbeloa, Iniesta, Xavi, Cazorla, Busquets, Torres, Pedro.

Mindkét csapat szereti birtokolni a labdát, mindkettejüknek erőssége leginkább a középpálya, és a védelem. Remek támadójátékkal bír mindkét csapat.

Ami eltérő, hogy a Spanyoloknál inkább az egyéniségek, a Bayernnél pedig a csapat, ami erős. A Bayern játékosai fizikailag erősebbek, de játéktudásban talán a Spanyolok jobbak. Egy az egy ellen inkább a Spanyolok, mert ügyesebben mozognak, megforgatják az ellenfelet.

Viszont két teljesen különböző játékstílus, a Bayerné darálós, lerohanós, támadó futball, a Spanyoloké pedig inkább védekező, sakkozó, de kétségtelenül céltudatos.

Véleményem szerint itt az döntene, hogy ki milyen formában van aznap. Ki milyen lábbal kelt fel aznap reggel.

De legyen 2-1-es Bayern győzelem, abból kiindulva, hogy a Barcelona ellen 4-0, 3-0-ra nyertek, egy hasonló képességű csapat ellen, mint a Spanyol válogatott. (Természetesen nem összehasonlítva a Barcával)

2013. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne Martinezzel? Hol játszik ő a válogatottban? Padozik állandóan pedig szerintem jobb mint "Oscar" Busquets :D
2013. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-esnek: Münchenből kihagytad Götze-t, és szerintem Cazorla-nak nincs helye a spanyoloknák :)

Amúgy a Bayern nyerne most. A spanyol válogatott kétharmada a Barcából áll.. és hát..

2013. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Haass Norbert ***** válasza:
Götze szerintem még egy kicsit rutintalan ezen a szinten. Egyébként nagyon nagy spieler lesz.
2013. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!