Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A "futballőrült" Latin-Ameriká...

A "futballőrült" Latin-Amerikában miért csak Argentína, Brazília és Uruguay válogatottjának vannak igazi sikerei?

Figyelt kérdés
Miért nincs komoly válogatottja például Mexikónak? Hatalmas fociimádó ország, de azonkívül, hogy többnyire mindig ott vannak a világbajnokságokon, mást nem érnek el, mindig kiesnek. Vagy miért nincs és soha nem is volt erős válogatottja Chilének, Kolumbiának, Venezuelának?

2013. jún. 17. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mindenhol van komoly gazdasági háttér ami fejlődik.

Mexicóból pedig óriási méreteket ölt a kivándorlás, Kolumbia meg el van a drog ültetvényekkel stb.

2013. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"de azonkívül, hogy többnyire mindig ott vannak a világbajnokságokon"


Nem gondolod hogy már ez is jóval több mint amit a legtöbb válogatott elmondhat magáról?:)

2013. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kolumbiának most jött össze egy aranygeneráció! :)

Előző VB-n Uruguay ért el nagy eredményt. Most biztos vagyok benne, hogy Kolumbia fog. :) Chilének és Venezuelának nincsenek nagyon kiemelkedő focistái. 1-2 világsztár persze akad, de nincs egy csapatra való kiemelkedő játékosuk akik tudnának nagy eredményeket elérni. Másrészt Venezuela inkább az autó- és motorsportokra koncentrál. Mexikó meg talány a számomra is.

2013. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Most Kolumbiának és Chilének is nagyon jó csapata van. Nagy a harc a kijutásért, szerintem már az is nagy siker ha ott vannak. De szerintem ezt egy magyarnak nem kell elmagyarázni.
2013. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!