Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem enged Apukám az...

Akos003 kérdése:

Miért nem enged Apukám az ultrákhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves vagyok,minden álmom teljesülne ,ha DVTK ''ultra''(nem hooligan) lennék,csak sajnos Apukám nem engedi,miért?Elhiszem,hogy félt,de nem kell mitől,lenne egy ismerősöm ott,akivel 2 éve fociztam együtt,görögtűztől nem félek,mert tudom milyen az.Akkor miért?

Előre is köszi!



#engedély #görögtűz #DVTK #ultrákhoz #Diósgyőr ultrák
2013. jún. 20. 08:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
több ismerõsöm is van a videoton ultrái közül és hát ha lenne egy gyerekem nem engedném köéjük, mert alkoholisták, buták, balhéznak egy csomót és a csonttörések se ritkák...
2013. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Fideszoton ultrák?? Olyan is van már?:D
2013. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 /Anita_'94/ ***** válasza:

Együtt jártok meccsre, vagy honnan tudja, hogy hova mész? Én régebben mindig apuval mentem, de kb 15-16 éves korom óta külön helyen vagyunk a stadionban. Ő is a haverjaival én is a barátaimmal és csak meccs után találkoztunk. De soha nem mondta, hogy ne menjek a táborba. Már nem lakom otthon és a barátommal járok meccsre, de inkább oldalt vagyunk. Bár most a Puskásban nincs ''oldal''...

Szerintem 1-2 év múlva már nem fogja tiltani. Türelem :)

2013. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
lol én is ezzel csesztwtem õket:)
2013. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főleg Anita_94-nek,hát igen,Napos Oldalra járunk leginkább,de én már szeretnék az ultrákhoz menni,nem értem miért nem engedi,pl. amikor Kárpátia(tökmindegy melyik együttes) koncertjén vagyunk ott mindig elől állok és csak koncert után találkozunk,akkor meccsen miért ne...?
2013. jún. 20. 12:48
 6/20 anonim ***** válasza:
koncerten nincs ellentábor, aki matt részegen a 13 éves kis csontjaidon szeretné levezetni a heti feszültséget.
2013. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mert gyerek vagy. Egy gyereknek semmi keresnivalója az ultrák között.
2013. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De basszus...Hogy tudnánk már találkozni az ellentáborral...?Maximum meccs után,de én akkor már rég nem lennék ott...!
2013. jún. 20. 20:20
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

1.


Gondolom te a gyerekedet nyelvtan tanár közelébe sem fogod engedni.Látszik hogy nem vagy egy meccsre járós típus,mivel kevered az ultrát a huligánnal.Legjobban a"csonttörések se ritkák..." részen röhögtem.Évek óta járok meccsre,de én még nem hallottam egy csonttörés hangot sem:D. Szerintem állj le a szerrel,vagy válts dílert.

2013. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ultra nem egyelõ huligánnal, de ugyanabba a szektorba járnak mindketten... egy 13 éves gyereknek sincs ott keresnivalója...
2013. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!