Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kedves lányok! Miért vagytok...

Kedves lányok! Miért vagytok ennyire rákattanva a focistákra?

Figyelt kérdés
A vizipólós fiúk sokkal, okosabbak meg normálisabbak, a focisták meg önzőek, ha valaki csúnyán néz rájuk a pályán egyből összesnek és semmi állóképességük sincs az összes egyszálbél. Míg a pólósok azért elég nagy állatok és az állóképességük is az egekbe van. Nektek a mi a véleményetek?

2013. máj. 14. 16:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ilyen sajnos mindig van volt és lesz...:)
2013. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy mindig lett volna:)
2013. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A kérdező vizilabdázik, ez egyértelmű mert nagyon lenézően beszél a másikról. Nincs pénzéhes játékos? Del Piero, Buffon, Vidal, Chiellini, Marchisio, Raúl, Guti, Casillas, Puyol és még reggelig lehetne sorolni. A véleményem? Az hogy hülye vagy már bocs, hülye és féltékeny.
2013. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kedves #7 kérdező!

Honnan tudom, hogy okosak? Onnan hogy a vizilabda régen úri sport volt. Jogászok, orvosok, diplomások játszották. És ez ma is így van, rengeteg a jogász, vagy Dr.

Nem, nem rúgtak lábon csak hátba vagy hasba, de volt akit hátba rúgtak és majdnem lebénult. Vagy akár gondolj Zádor Ervinre az 56os olimpián...igen eltaláltad ez volt az a híres "véres" meccs.

Ússzál már nekem 30percen keresztül 100m teljes erő gyorsat! Vagy akár tapossad már nekem a vízet ólom övvel!

Nem abból indulok ki, hogy mennyire játszok jól, mert van hogy én is hibázok, de nem kezdek el sírni egyből a pálya közepén hanem tanulok belőle!

2013. máj. 17. 17:21
 15/20 anonim ***** válasza:
melyik csapatban játszik a kedves kérdező?:) ja és hány éves?:D
2013. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
DVSE 17
2013. máj. 18. 01:06
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja igen most felvág a fiú..

Grat.

2013. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező a szolnokot gyűrjétek le meg az uvse-vel kezdjetek valamit és várunk felsőházba:DD
2013. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem a vizipolósok jönnek be . A focisták nem jönnek be nekem.
2013. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én személy szerint nagyon nem szeretem a focista srácokat !! Annyi műmájer focista van mostanában(Tisztelet a kivételnek) Nekem volt már vízilabdás barátom ! Jogász diplomája van, egy nagy koponya ! Nem volt 100kg izom rajta, de nem a külsejébe szerettem bele !!:)

Te most lány vagy vagy fiú? Bocsi hogy így megkérdem, de van női csapat is Debrecenben ha jól tudom !:)

2013. aug. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!