Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kedves lányok! Miért vagytok...

Kedves lányok! Miért vagytok ennyire rákattanva a focistákra?

Figyelt kérdés
A vizipólós fiúk sokkal, okosabbak meg normálisabbak, a focisták meg önzőek, ha valaki csúnyán néz rájuk a pályán egyből összesnek és semmi állóképességük sincs az összes egyszálbél. Míg a pólósok azért elég nagy állatok és az állóképességük is az egekbe van. Nektek a mi a véleményetek?

2013. máj. 14. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pénz és promózás :)
2013. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ez az általánosítás nem vall magas intelligencia szintre barátom;) én is vizilabdázom de egyáltalán nem nézem az IGAZI focistákat nem pedig ezeket a divatfocistákat amikből egyre több van:/ és valakinek bejönnek a "nagy állatok" valakinek meg a szálkás inkább:))
2013. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem nézem le*:D
2013. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nem általánosítok, de tudnál esetleg olyan focistát mondani aki nem a pénzért játszik? Ha a maiak olyanok lennének, mint az Aranycsapat én se írtam volna ki ezt. A pólóba ha Alex Giorgettit nézzük aki elég jó, hisz tavaly olimpiát nyertek, és most a Debrecennél játszik ingyen. Persze gondolkozott, hogy elmegy a Dózsa Közgéphez, mégis inkább a Debrecent választotta ahol nem fizetik. Ilyen a focistáknál nincs, mert ha nem kap elég pénzt akkor már egyből megy másik csapathoz, és a társait pedig leszarja, csak azért mert focista.
2013. máj. 15. 15:29
 5/20 anonim ***** válasza:
értem én mit szeretnél kérdező:)) de megint általánosítasz....NEM MINDEN FOCISTA JÁTSZIK PÉNZÉRT csak te is leragadtál a reálnál meg a többi divatcsapatnál... Alex georgettit tisztelem egyik kedvenc játékosom...és én lennék a legboldogabb ha szolnokra menne...:)) és azért azt belátod hogy alexéknak különösebben nincs a vizilabdbából esetlegesen befolyó pénzre:D
2013. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nincs szüksége*:D jhajj istenem...
2013. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

De te most komolyan hogy lehetsz ennyire marha kedves kérdező?Te nem vagy normális!

Tisztelem a vízilabdásokat,mert azért sokkal többet értek el mint a focistáink...

De!

"A vizipólós fiúk sokkal okosabbak,meg normálisabbak"

Te azt honnan tudod mi?De most komolyan rúgtak már téged úgy kiba.szottul keményen lábon hmm?

Talán azért vergődnek a földön...MERT FÁJ.

Semmi állóképesség??? Fuss már be 100-110 méter pályát 90 percen át nagyokos...

Az összes egyszálbél?

Egyszálbél?

[link]

Egyszálbél?

[link]

Egyszálbél?

[link]

Akármelyik rádküldene egy egészségeset,bes.zarnál

"Míg a pólosok azért elég nagy állatok"

Te s.eggfej!Szerinted a csajok pont az izomagy állatokat szeretik mi?

Jó persze van 1-2 akinek az olyan jön be...

Legalább gondolkozz már mielőtt fikázol valakit te nyálgép!

Ha nincs barátnőd,ne a focistákon és ne a gyk-n töltsd ki a bosszúd,hanem moss fogat,zuhanyozz le,vegyél egy parfümöt(mert gondolom a nagy állatoknál nem szokás az,hogy ha megjelenünk valahol jól nézünk ki)és húzz el csajozni!

És lehetőleg ne azzal nyiss,hogy te milyen állat vagy és milyen jól játszol...

2013. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
előző..ahoz képest hogy te "tiszteled" a vizilabdásokat hát mit ne mondjak szépen beszéltél róluk:D a kettő sport hidd el hogy nagyon hasonló...Igen tudom hogy fáj mikor belédrúgnak a pályán de szerinted vizilabdában simogatják egymást?:D azért mert nem kap a tvben akkora szerepet az hogy most jól szétrúgjuk a másikat és akkor jó lessz...ugyanúgy ütnek rúgnak vizilabdában is:) Én nem bírnék 90 percen át futni ezt elismerem...de te meg nem tudnál ugyan "csak" félórát úszni taposni stb...tehát te sem vagy túl okos ember...
2013. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

14:42-es vagyok.

Ki mondta,hogy a pólósoknak s.zar állóképessége van?

Elismerem őket is,tisztelem őket tényleg.

Jó lehet,hogy csúnyán beszéltem,de felhúzott az a hülye,aki feltette a kérdést..azért...

2013. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jó énmint írtam az igazi focistákkal semmi bajom szeretem is nézni a focit....De azért lásd hogy mostanában mon. kicsit sok lett ebből a szolis páwa focistákból.....sajnos
2013. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!