Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rossz a lábamnak ha betonon...

Rossz a lábamnak ha betonon focizok vagy kosarazok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha elesel, akkor biztos.
2013. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%
sajnos a betonon futás nem kíméli az izületeket,de manapság egy minőségibb cipő megoldást kínál a problémára,érdemes beruháznod egy drágább lábbelire ha ilyen terveid vannak.Én is nemrég ruháztam be egy Nike kosarascipőre,itt ugye még külön szempont a boka védelme is, mivel oldalirányba is mozgolódni kell nem árt ha pl nem futócipőben akar játszani az ember,és van tartása a cipőnek a bokánál is.
2013. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé ízületgyilkos. Én is szoktam, de a térdem megérzi.
2013. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, nagyon sokat árt neki ha betonon futós sportot csinálsz!:(
2013. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KnightBalazs ***** válasza:
Verd ki a fejedböl hogy a betonon sportolj föleg ne kosarazz begyuladnak a csontjad töle nekem is az lett a térdemmel és két évig nem sportolhattam különben inyszakadás lett volna belöle és a cipö nem tud teljesen megvédni a betontól bármilyen jó lenne az hidd el. Ha sportolni akarsz vagy gumi jellegü padlón sportolj vagy járj edzésekre és ott külön oda figyelnek erre hogy ne legyen sérülésed.
2013. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!