Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit lehetne tenni a csúszós...

Mit lehetne tenni a csúszós cipővel?

Figyelt kérdés
Amikor kosárlabdázok nagyon csúszik a cipőm talpa, és nem tudok szinte játszani mert elcsúszok. Próbáltam már hogy előtte letörlöm a kezemmel a port róla, de pár lépés és újra csúszik.

2013. ápr. 4. 20:21
 1/4 anonim válasza:

Szia

A legjobb, ha egy vászondarabot (póló, törülköző, stb.) bevizezel teljesen. Tedd le a padlóra és "töröld meg benne a lábadat" úgy értem használd úgy mint egy lábtörlőt.

Nem fog utána csúszni egyáltalán. Nekem is mindig csúszott a cipőm, az edzőm mondta, hogy ezt kell csinálni

, és így teljesen jó.

2013. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amit az előző írt nekem is szokott segíteni, de azért ne vizezd be túlságosan, vagy hagyd megszáradni kicsit a cipőd, mert ha nedves a talpa, akkor is megcsúszhatsz.
2013. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De van hogy a terem hibája! Poros vagy rossz a mosószer amivel tisztítják! Nálunk ez a fő oka a csúszásoknak és nem tudunk mit tenni ellene sajnos. Már próbáltunk mindent.
2013. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bazsi20 ***** válasza:
A kosarascipőt használsz, akkor biztos, hogy nem a lábbelivel van a baj, hanem a teremmel.
2013. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!