Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Iker Casillas vs Diego Lopez?

Iker Casillas vs Diego Lopez?

Figyelt kérdés

haverom szerint lopez jobban véd, mint iker...

mióta lopez benn áll a kapuba iker helyet, sokan azt mondják, hogy jobban véd és hogy ikert nem engedik vissza a helyére...


szerintem ez hülyeség..

mind két kapus jól véd, csak iker rutinosabb...


Szerintetek ki a jobb kapus?? Iker vagy lopez??



#Real Madrid #sérülés #kapus #Iker Casillas #Diego Lopez #Másod kapus
2013. ápr. 3. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan hülyeség, mint a Messi vagy Ronaldo. Egyik sem jobb a másiknál. Mindkét kapus nagyszerűen véd, nem lehet kijelenteni, hogy Iker jobb, vagy Lopez.
2013. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Így van !

Egyik nap az egyik van jobb formában,másnap a másik! :)

2013. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ti kit állítanátok be első számú kapusnak?? :-)
2013. ápr. 4. 17:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Én cserélgetném őket, aztán meglátnám. Nehéz így dönteni :)
2013. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Casillas :)
2013. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lopez egy nagyon jó kapus, de természetesen Iker jobb nála. Iker szerintem a legjobb kapus jelenleg (persze nem ebben az idényben), de a top 3ban biztosan benne van. Ebben az évben szerintem a fontos meccseken Diegonak kéne védenie, a kapitány még nincs formában. Szeretném, ha maradnának mindketten, de Lopez jobb annál, minthogy Iker mögött padozzon egész évben. Remélem kap valamelyik topcsapattól egy szuper szerződést év végén.
2013. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Most már kezd kicsit elegem lenni Diego Lopezből...mindenki kételkedik Casillasban,pedig a világ legjobb kapusa... (és a kedvenc játékosom, így mellette érvelek)Ha meggyógyult és az edzéseken is tud védeni,akkor igazán megnézhetnék milyen,legalább egy olyan meccsen ami kevésbé fontos...

Tudom,hogy kell egy kis idő mire újra formában lesz,de mostmár adhatnának neki esélyt...

2013. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
lopez jobb,cassilas szar,neuer a legjobb buffon a 2.
2013. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noro98 válasza:
100%
Iker nem szar... max te, te gyökér! Neuer szerintem meg beképzelt, pont ő az egyetlen kapus, akit nem bírok.
2013. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Buffon a legjobb.
2013. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!