Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 éves vagyok és még csak...

16 éves vagyok és még csak megyei 1. osztály szintű bajnokságban játszom. Lehetek még hivatásos focista, akár külföldön egy gyengébb ligában és ha igen hol?

Figyelt kérdés
8 évesen kezdtem focizni az iskolámban és 13 éves koromtól játszok rendes bajnokságban.Jelenleg egy NB 3-as klub U-16os korosztályában focizok és itt állandó kezdő és meghatározó játékos vagyok.Bal lábas vagyok és középső középpályás a posztom vagy bal szélső,de voltam már balhátvéd és középhátvéd is régebben.Ez jelenthet előnyt,hogy több poszton bevethető vagyok??Nem vagyok nagy gólvágó de elég sok gólpasszt adok és rövid távon egész gyorsnak számítok.
2013. jan. 18. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire komolyan veszed, akkor szerintem egy NB III-as csapatba simán beférhetsz később.
2013. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább egy jósnőhöz kellene fordulnod.
2013. jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát köszi de amúgy annál kicsit többre szeretném vinni :) és

oké lehet hogy elmegyek egy jósnőhöz xDDD

2013. jan. 18. 22:56
 4/6 ratata válasza:
nem árt a karrieredhez egy jó ismerős aki bejutatt mert különben le se sz.rnak
2013. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy simán lehetsz : ) az utánpótlás 16 az nagyon nem meghatározó itt még (külföldön igen, de itthon nem) Én egész életemben MTK nevelés voltam ( persze volt kitérő RKSK ba , BKV ba , Fradi ba) de ha valóban 1-1 nemcsak jó hanem hihetetlenül jó mecset kitudsz fogni pont akkor amikor játékosmegfigyelő is van jelen akkor simán egy u19 körül már visznek is : ) De ehhez valóban fantázia és eredményesség kell a játékba ebben a posztban főként assist-ok nem csak az hogy jó voltam :) Küzdj mindig és halj meg a pályán!
2013. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a bíztatásod és hogy ezt elmondtad:) és soha nem fogom feladni és mindig 120%ot fogok beleadni az asszisztok meg meglesznek,mert annyira nem ragaszkodom a labdához ....ja és a honvéd egyik játékosmegfigyelője az ismerősünk ha egyszer bátorságot veszek,akkor elintézem hogy megnézzen :)
2013. jan. 22. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!