Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen kapuskesztyűt ajánlotok...

Elodka kérdése:

Milyen kapuskesztyűt ajánlotok? (több lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új kesztyűt, de nem tudom milyet. Először

Adidas Predator Pro-ra gondoltam aztán

Reusch Agros Deluxe M1-re, aztán

Ks KEEPERnator Varan Pro NC-re.

Vélemények?



#Adidas #kapuskesztyű #Keepernator
2013. jan. 14. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a kapuskesztyűtől leszel jó kapus, úgyhogy teljesen felesleges azért megvenni a legdrágábbakat, mert olyan csili-vilik.
2013. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki nem sz@rja le a márkát :D?

Most õszintén nem értem hogy minek kell mindenkinek ki tenni hogy hú mibe védjek,hú milyen márkájú cipõbe játszak?...Hát b@szdmeg elárulom hogy ugyanazt lehet teljesíteni akármilyen stoplisba :) Sõt õszintén szólva én már kipróbáltam,és sima szoba papucsba is tudok ollózni,skorpiózni,dekázni,még kapura rúgni is tudok benne.De ha a kesztyû érdekel akkor elmondom:Egyszer egy haverommal (õ is meg én is kapus) hogy ha vesztek akkor munkás kesztyûbe fogok végig védeni egy egész tornát.Elvesztettem a fogadást,fogtam rajzoltam filcel egy nike jelet a kesztyûre,és abba játszottam.Mondjuk késöbb a kis nyavajás haverom elkérte a "nike" munkás kesztyût (azon a tornán amin abban kesztyûbe voltam veretlenül lettünk elsõk),hogy biztos szerencsét hoz XD

2013. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Segiteni nem tudnátok neki? Lehet hogy késő válasz, de nekem az utolsó tetszi ka legjobban.
2013. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a kesztyű teszi a kapust! :) De az adidas nekem nagyon bevált vedd nyugodtan! :)
2013. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

attól függ milyen pályára használnád.

kategóriák: műfű , salak, beton fű,

2013. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!