Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az anyukám nem enged amerikai...

Az anyukám nem enged amerikai focizni, mert túl fiús és összetörném magam, de kiskorom óta amerikai focizni akarok. Szerintetek mivel tudnám rávenni hogy mégis engedjen?

Figyelt kérdés
16/l
2013. jan. 12. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekemis egyik kedvenc sportom, mindenképpen tamogatlak :D

Szerintem nézess meg vele pár meccset és azt probald megmagyarázni, hogy nem arról szól csak az egész, hogy széttörik egymást a játékosok :)

Valamint mégiscsak aki ellen játszol, az se egy amerikai 110kilós fazon, ugyanolyan lány mint te :)

2013. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrPifta ***** válasza:
Azt csináld amit tenni szeretnél, nem szabad hogy más döntsön helyetted. Laudát is tiltották a szülei a versenyzéstől, 3-szoros világbajnok lett...
2013. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ezekkel már félsikert értem el, már elengednek a nyílt eddzésre hogy kipróbáljam :D
2013. jan. 13. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Leírhatod, hogy hogy sikerült :)) (első válaszoló voltam)

17f

2013. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mármint hogy hogy sikerült rávennem őket?
2013. jan. 18. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!