Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek kinek kellet...

Szerintetek kinek kellet volna megnyernie az aranylabdát?

Figyelt kérdés
Az én jelöltem Pirlo

2013. jan. 12. 11:51
 1/6 Messi101010 válasza:
22%
meg is nyerte akinek kellett:-P
2013. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Messi idén minden képen megérdemelte.Több gólt lőtt mint ahány mecset játszót:).És a csapata is szárnyal mostanság.
2013. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Idén megérdemelte, tavaly tavalyelőtt nem :)
2013. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak az elsőt kapta meg jogosan Messi. 2010-ben Sneijdernek kellett volna kapnia. mindent megnyert az Interrel, vezéregyénisége volt még még a VB ezüstérmes hollandoknak is. érdekesnek tartom még hogy 2011-ben elvileg azért nyerte meg az aranylabdát, mert bajnokságot és kupákat nyert, hiába lőtt lényegesen több gólt Ronaldo. idén meg Ronaldo nyert több kupát, mégis Messi kapta meg, mert több gólt lőtt.. amúgy én idén Iniestának adtam volna(akármennyire is nem szeretem a Barcát, és Realos sem vagyok!)
2013. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is az kapta meg aki a legjobb az egész világon.Messi 1 földönkívüli 91 gól az 91 gól..Iniestát sajnáltam kicsit mert csak Európa bajnok lett a nyáron,meg Messit is sok gólhoz segítette. A Puskás díjjal anyira nem értek egyet azt szerintem Falcaonak kellet volna nyernie,de az edzők közül egyértelműen Vicente DB-érdemelte meg a legjobban.José arre se vette a "fáradtságot" hogy megjelenjen egy ilyen neves gálán,Guardiola New Yorkból utazott Svájcba és bár tudta hogy nem ő nyeri,mondta h megakarta tapsolni VDB-ét.
2013. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Xavi és Iniesta nélkül Messi se ér semmit. Én Xavira voksoltam.
2013. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!