Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi véleményetektektek hogy...

Mi véleményetektektek hogy megint már messi nyerte az aranyladbát?

Figyelt kérdés
hatjá barca!
2013. jan. 7. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

# 10

ez baromság, csak lassie fanok védekeznek ilyen kamu dumákkal. Ez nem a szimpátiáról és egyéb sz@rságokról szól.


nem nyert semmi komolyat,

ráadásul Eb volt nyáron, ez mindig sokat nyom a latban.


a 3 közül messze lassie volt az aki legkevésbé megérdemelte.

Leginkább iniesta érdemelte volna meg.

2013. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Milyen köröket vert rá? Rúgott 91 gólt. Mire ment vele? Nyertek egy királykupát. Sokra megy vele, ha csak eldôlt meccseken vágott 5 gólokat. Tetszett volna a Chelsea, Real, Villareal, Espanyol és a többi csapat ellen ragyogni, de ez elmaradt. Így 3 kupa el is úszott. Az arany teljesen elvesztette az értékét. Nem is tudom melyik lesz nagyobb szégyen. Messi 8-9 db aranylasztival vonul vissza, vagy az, hogy Iniesta, Xavi, Casillas 0-val, Ronaldo pedig 1-el.
2013. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
nem annak kell adni aki a kedvencetek hanem aki télleg megérdemli messi a kedvencem örülök neki de iniestának adtam volna
2013. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Őszintén? sz*pjatok le.

Nem szoktam ilyet mondani, de NEVETSÉGES amit művelnek a mai "drukkerek". Egy-két normálisabb ember elismeri Messi-t de a többi marad annál, hogy "hű, mekkora divat Messi meg a Barca" így úgy amúgy...

De nem vennék ám észre, hogy mindenki Messit szidja(tisztelet a kivételnek), de tök mindegy!! Minden olyan valaki, aki semleges tud maradni, elismeri, hogy ő a világ legjobb futballistája.

Én mikor vitattam CR bármilyen díját, vagy valami.. annyira nevetségesen be van állítva, hogy mit és hogyan kell gondolni a futballról. (persze, vannak divatbarcások, de azok nem szurkolók.. az értelmes ember nem is néz rájuk, de a sok baromnak meg ürügynek jó, hogy ezért szar a Barca..)

2013. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ✮ʝօк&# ***** válasza:

16:19


Mi az hogy baromság? ennyit tudhatnál, hogy a csapatkapitányok és asszem még az edzők voksolhatnak. És emiatt a sok szubjektív vélemény miatt igenis igazságtalan a díj odaítélése. De a semmire nem adják. Nevezgetni olyan focistákat aki félévente rekordokat dönt, nem tudom vagy-e olyan szinten hogy vitáznom kellene veled ezekről.

2013. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UGjgvHKKrEc

ebbe minden benne van ami kell...

Ennyi ember nem tévedhet.....

2013. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!