Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti kinek adnátok idén az...

Ti kinek adnátok idén az Aranylabdát?

Figyelt kérdés
Én CR7-nek,megérdemli,ő a legjobb!!!

2012. okt. 31. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Messi v Iniesta
2012. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
b_zi sz_r kis messisek huzzatok a pics_ba a f_stalicska barcelonátokkal együt!!!!!Hajrá Ronaldo,hajrá Real ti vagytok a legjobbak,istenkirálycsászárok!!!!!
2012. nov. 3. 20:53
 13/20 anonim ***** válasza:

Kérdező te aztán nagyon értelmes vagy. A Barcelonások csak

VÁLASZOLTAK, mert AZT KÉRTED. Gyökér -.-

2012. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Te gyökér! Ha megmondod hol laksz betöröm a képedet!

Amúgy messi ;) cr egy senki hozzá képest...

2012. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Hát látm vannak itt barcások én Realos vagyok inkább de én Götzenek vagy Lewandoskinak adnám ők tényleg megérdemlik mert Ronaldo már mit akar legyen elég neki az amit eddig szerzett dicsőségeket hogy Európa legjobb játékosának választották Messiből meg már elegem van 100x megkapta már az aranylabdát ideje másnak adni !
2013. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező te jó hülye lehetsz gondolom egy 8-9 éves kisgyerek vagy aki megtanult írni, olvasni és ezt a büszkeségét itt éli ki... és az az indok, hogy Ronaldo a legjobb ezért neki adnád az harmat kevés!
2013. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

figyu most itt nincs kedvem kedvem leirni,de kva hosszu lenne a lista h cr mér is jobb

MEG AMUGY JÖVŐRE A BARCA NAGYON ELBUJHAT MAJD A REAL MÖGÖTT,OLYAN ERŐSITESEK LESZNEK,MEG VALOSZINŰ HOGY JUPP HEYNKESS LESZ AZ UJ EDZŐ,NYOMUNKBA SEM ÉRTEK JÖVŐRE,MÉG EZ AZ IDEI HARMATGYENGE REAL IS KISZOPATOOT TITEKET,ENNY!!MEG ATTOL H MEGAY HOZZATOK NEYMAR NEM LESZTEK JOBBAK,NEYMAR NEM OLYAN JÓ,EGY ÁTLAGOS JÁTÉKOS AZT CSÁ,DE VISZONT LEHET H AKK HOZZÁNK PL. GARETH BALE JÖN,AKI MELLET(MEG CR,...) ELBUJHAT NEYMAR !!!BARCA SZOPIKA LESZ JÖVŐRE,AREAL LESZ AZ UR !!:d

2013. máj. 28. 15:00
 18/20 anonim ***** válasza:

Heynkessbe még egyáltalán ne bízz, hogy jön, mert még senki se erősítette meg az esélyt, hogy jön-e... Bale idén még tuti nem hagyja el a Spurs-t... És akár megverte a Real a Barcát akár nem a bajnokságot mégis a Barca nyerte... Lehet, hogy a Real a Barcát megverte, viszont tegnap a Real Sociaded-et, nem tudta megverni... és a Real nyilván más kisebb csapatoktól is kikapott, ezt az bizonyítja, hogy mégis a Barca lett a bajnok... És Neymar-t azért ennnyire leszólni nem kell, mert a világ egyik legjobbja lesz. Ugyan ezt ellehet mondani Bale-ről is mégse bénázzuk le.

És Bale-l meg az lesz szerintem, mint Kaká-val, mielőtt jött a Madrid-ba a világ talán legjobbbja volt... És most nézd meg Mou nem is játszatta és nagyon elkopott a játék tudása. Gondolkozz előbb ésszerűen mielőtt leírsz valamit.

(nem Barca drukker vagyok)

2013. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
te akk naon nem nézded a hireket gyökszi ...
2013. máj. 28. 17:33
 20/20 anonim ***** válasza:
épp az hogy néztem ezért írtam ezeket
2013. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!