Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Thierry Henry, Brazil Ronaldo,...

Thierry Henry, Brazil Ronaldo, Rooney, Eric Cantona, vagy Karim Benzema?

Figyelt kérdés
ki a maga korában legtehetségesebb csatár?
2012. okt. 19. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem Henry, miatta lettem Arsenal drukker.

Arsenalos fénykorában szerintem nem volt tőle jobb csatár akkoriban.

2012. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó hogy Ronaldo. IGazi brazil tehetésg volt, amilyen egyszer születik egy évezredben (Pelénél simán jobb volt). Ha tehetségről beszélünk, akkor meg főleg. Csak nézd meg a fiatal korától kezdődően miket csinált. 20 évesen már aranylabdás lett mert 47 gólt rúgott egy szezonban akkor a Barcában. Mindenki csak ámult bámult, lendület, dinamika, gyilkos ösztön, beleolvasztva egy igazi brazil labdaművészbe. A 98-as vb-n is főleg róla beszéltek. És aztán volt egy olyan sérülése ami miatt 2-3 évig nem játszott, majd visszatért, és vb-t nyert csapat gólkirálya lett 25 évesen. Benzema az erősen kilóg ebből a sorból...
2012. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 VVMMvvmm ***** válasza:
0%

Henry nem valami gólerős.Rooney nem jobb mint egy átlag

magyar focista.Benzema nem bizonyított számomra semmit

egy nulla.Cantona játékára nem emlékszem.

Ronaldo gólerős de semmi extra.Robbanékony volt fénykorában, de nem cselezett jól,távolról sem lőtt gólt.

Szinte mindig olyan csapatban játszott ahol kiszolgálták.

Szerintem az összes felsorolt túlértékelt.

Nekem Pelé,Puskás,Maradona,Gerd Müller,Détári stb, És régebbiek Scarone,Leonidas és mások jelentik a jó játékost.

2012. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3: te h.lye vagy.
2012. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is Henry :D én is miatta lettem Arsenal-os :D
2012. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Válasz25 ***** válasza:
aki a legtöbb aranylabdát kapta közülük
2012. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3. te tényleg hülye vagy... Rooney magyar szintű csatár , biztos igazad van , Benzema 0 ebbe is lehet igazad van... Nah meg hogy Ronaldo átlagos volt ez meg már kész vicc :D
2012. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ronaldo.

a realban lőtte a legszebb góljait, és olyan cseleket csinált meg a legnagyobb magabiztossággal...

beírjátok youtube-ba, hogy cristiano ronaldo double touch exit. na itt cr épphogy be tudja adni ezután a csel után, az igazi ronaldo ugyanezt a cselt úgy etette meg a védővel az alapvonalon, hogy előtte az egész stadion azt várta, milyen cselt fog csinálni, 3-4 másodpercig csak állt a védővel szemben, egyre nagyobb lett a moraj, és akkor bedobta ezt a cselt, és úgy ment át a védőn mint kés a vajon. na ez a különbség ő és cr között. kár, hogy nincs videó arról a cselről.

itt 5:08-nál egy reklámfilmben megcsinálja, élőben egészen káprázatos volt:

http://www.youtube.com/watch?v=17PVDty1gHw

ez csak egy példa, de rengeteg ilyet lehetne hozni, miért ronaldo

2012. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző, így van. Volt az a csele is, bár annak nem tudom mi a neve, mikor az egyik lábát ráteszi, aztán visszahúzza a labdát, és ahogy indul másikkal megint előre tolja, de aztán megint másikkal az ellenkező irányba elpöccinti. Erről van is egy pár videó. A másik mikor azt a sarka mögötti húzogatós cselt megcsinálja, olyan mint az elastico, csak a sarka mögött. Ez is fenn van pár vidiben talán még a Barcában vagy Psvben csinálta. És persze ne is beszéljünk a sima elasticorol, vagy a biciklicselről. Mind a kettőt még Ronaldinhonal is sokkal kifinomultabban hajtotta végre. Elképesztő hogy milyen labdaérzéke volt, menyire együtt mozgott vele. Imádom nézni a mozdulatait, valahogy annyira jó kapcsolatban volt a labdával. Mekkora vicc már hogy Ronaldo cselezni nem tudott... Persze gondolom max az utolsó éveiben a Realban látta, vagy a Milanban ott is csak 1-2 meccsen. Az összes kérdésben írt egyénnél jobban tudott (de még lehet hogy ma 120 kilósan is), sokal többször bizonyította, mint bármelyik másik. Cr is amit a gépies mozgásával a pl-ben amit előadott, érdekes módon spanyolban már nem erőlteti a cirkuszi trükköket, biztos kezd benőni a feje lágya. A másik, hogy mindig kiszolgálták.... Gondolom mikor a Barcában, Interben vagy a válogatottban vagy akárhol a hátán csüngő védőket a kapuig húzta akkor is csak kiszolgálták. Mennyi ilyen videó van fenn, te jó ég... És rúgták faragták egyfolytában... Sorolni lehetne, hogy egyéni képességek terén miben állt jóval magassabb szinten a brazil Roni mint bármelyik itt felsorolt játékos. Abszolút kétlábas, az egyik leggyorsabb, akit valaha láttam, a kaput ahogy érezte... Sajnos ez a tudatlanság vele kapcsolatban abból ered, hogy 23 évesen volt az a komoly sérülése, mikor évekig járni is alig tudott, és mikor visszatért 25 évesen, nyer egy vb-t, de elment a Realba, ahol egy bajnoki címig jutott. Azután a sérülés után már az a mindent elsöprő játék nem volt meg tőle, de még így se kímélte magát, belement a szólókba, de félt hogy megint lesérül úgy mint akkor. Durva belegondolni, hogy csak 25-26 évesen mintha be is fejeződött volna a komolyabb karierrje...
2012. okt. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
meg ahogy a kapusokat leültette... a biciklicselei, ami után mindig balra tolta meg, mégse tudták soha megállítani... hát igen, messitől is odáig vagyok, meg vissza, de ronaldotól még tanulhatna rengeteg dolgot ő is. persze ez fordítva is igaz:)
2012. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!