Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék NB1-es játékos...

Hogyan tudnék NB1-es játékos lenni?

Figyelt kérdés
Mit kell ahoz tennem és milyen iskolát kell ahoz választani? 13/L
2012. szept. 28. 22:24
 1/6 anonim válasza:
Sportiskolába kell menned, majd rendszeresen menni edzésre. Aztán gimnáziumtól már úgy mennek a dolgok hogy egyesületekhez igazolhatsz. Ott választasz egyet, majd nagyon jól játszol, akkor talán egy komolyabb csapat is felfigyel rád, ajánlatot tesznek hogy menj át hozzájuk (ilyen csapat lehet például az Alsőörs (MKB Veszprém utánpótlás csapata), vagy a Szegedi Volán, esetleg Dunaújváros SE), átmész, onnan esetleg mehetsz még feljebb, majd ha eléred azt a kort hogy már NB1/B-be játszhass, akkor esetleg bevesznek a csapatba, vagyis átraknak az egyesület egy másik korosztályába. Itt minden az igazoláson és a teljesítményen múlik.
2012. szept. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és gyakorolj rohadt sokat. :)
2012. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget és azt még nem tudod esetleg hogy milyen sport gimnáziumot válaszak mert tanácstalan vagyok tudom még van 1 évem hogy el doncsem de már nézegetem és nem találok kézilabda gimnázium legyen ha esetleg tudsz előre is köszönöm
2012. szept. 29. 15:20
 4/6 anonim válasza:
Az mindegy milyen gimnázium, csak legyen sport szakirány rajta. Nem kell külön sportgimnáziumnak lennie, különben is, ha jól tudom Magyarországon nincs konkrét sportgimnázium. Merre laksz? Hátha ismerek ott ilyen sulit.
2012. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Karcag de én Debrecenbe vagy Budapesten szeretnék gimnáziumba járni
2012. szept. 29. 17:15
 6/6 anonim válasza:
Budapesten iskolát nem tudok, de jó indulócsapatot igen, ez pedig az Elektromos SE. Menj el hozzájuk és kérdezd meg hogy indul-e lánycsapat idén, vagy jövőre. De ha ide bekerülsz, akkor mindegy is hogy az mellett milyen iskolát választasz, ha tényleg a sport fontos, akkor valami alapképzés + délután minden nap edzés.
2012. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!