Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ausztriába mennék focizni, de...

Ausztriába mennék focizni, de nem tudom, hogy kezdjem, mit tegyek először?

Figyelt kérdés
Jelenleg tanulok, és az egyetem mellett jól jönne egy "kis" plusz pénz, így szeretnék kimenni Ausztriába focizni. Sajnos nem tudok olyan játékosmenedzserről, aki foglalkozik amatőr játékosokkal. Hogyan kezdjem el? Kit keressek először? Januárban már szeretnék kimenni! Aki tud, légyszi segítsen!

2012. szept. 14. 21:39
 1/9 anonim válasza:
fociztál már valaha clubban, vagy egyesületben ?
2012. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen, utánpótlás, és pár meccs erejéig NbII-ben, sajnos egy sérülés után kölcsönadtak megyei 1. osztályba. Idén több NB III-as csapat érdeklődött, de sajnos nem tudtam vállalni a suli miatt a heti 5 edzést...:S Egyébként 20 vagyok!
2012. szept. 14. 21:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, előbb hülyén írtam! Után pótlás szinten 6 évig NBII, majd pár felnőtt kerettag voltam!
2012. szept. 14. 21:49
 4/9 anonim válasza:
elsősorban nézz utána hogy Ausztriában milyen egyesületek vannak, majd írj nekik egy levelet, hogy megnéznének-e mert szeretnél kint focizni. a többi majd jön magától. 19F szegedi focista
2012. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos nem vagyok valami jó németből:) Ezért is gondoltam menedzserre! Csak sajnos nem tudom, hogy ki vállal ilyet, illetve milyen tarifával! Esetleg ebben nem tudsz valami használható infót? Köszi a választ egyébként:)
2012. szept. 14. 21:55
 6/9 anonim válasza:
hát sajnos nem tudok, de talán ha neten keresnél egy menedzsert mint pl. ügyvédet. De az is lehet, hogy ha vissza mennél oda ahol fociztál, és ott beszélnél az igazgatóval vagy az edzővel, akkor biztos vagyok benne hogy tudnak neked segíteni! : )
2012. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ja és sok sikert hozzá !! : D
2012. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2012. szept. 14. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Focieu.hu


Regisztrálj ide,és tölts fel magadról videót,írj magadról infot,sok klub,nagyrészben osztrák csapatok vannak ide regisztrálva,és keresik a tehetségeket.Sok sikert!

2012. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!