Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék elkezdeni futni...

Szeretnék elkezdeni futni /súlycsökkentés céljából/ de van rajtam legalább 15-20 kg felesleg. Ilyen többletsúllyal hogyan kezdjem? Egyáltalán szabad? /Kérem, csak segítő kommenteket írjatok:/

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy szabad. Csak figyelj oda, hogy ne erőltesd meg az izületeid. Szerintem mindenképp sétával kezd. Ne a szokványosra gondolj, hanem az a sietős, majdnem kocogós fajtára. Ezzel többet bírsz majd mint a tényleges kocogással. Első napokban ne vállalj sokat, mert akkor nem bírod, elveszi a kedved. Fokozatosan növeld a távot, vagy az időtartamot. Ha meglátod hogy bírod, akkor jelölj ki célt. Pl egy hónap után lekocogod a 3km t vagy ilyesmi. Kitartást.
2012. jan. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, a megerőltetésre gondoltam, de ez a gyors gyaloglás jónak tűnik. El kell kezdenem mindenképp... Köszi!!!
2012. jan. 5. 05:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok kedves Kérdező!Tanácsom: zöldség, gyümölcs,hal,napi 5* evés kevesebbet mint eddig kb a felét,és ne betonon fuss!Nekem nagyon szar volt főként a térdemnek!Ha odafigyelsz a kajára és minden 2.nap mész kocogni,akkor már most januárban 5-10 kg le fog csúszni!Utána majd lassabban megy de akkor már lesz sikerélményed mert látod hogy van értelme csinálni!Hidd el én minden 2.évben felhízok(most 25 kg van rajtam) és utána mindíg szenvedek de hát a jó kajáknak pláne ünnepekkor ki tud ellenállni!
2012. jan. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 o no válasza:
Szerintem futópadom 6,5-tel gyorsgyalogolj,aztán állíts be a gépet 10%-os emelkedőre.
2012. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Gyanítom nem feltétlen kell majd kevesebbet enned, csak szimplán értelmes kaját! Olvass, aztán csináld :)

2012. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindegyikőtöknek! Megfogadom jó tanácsokat.

Kedves Második /Sorstárs/! Igen ,ez a baj, hogy nem tudok nagyon ellenállni a jó kajáknak és nemcsak ünnepekkor...tudom én, hogyan kéne étkezni és mi a diéta lényege, azért is gondoltam a kocogásra... Hát...Neked is sok sikert!!

2012. jan. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!