Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri az idei...

Szerintetek ki nyeri az idei BL-t?

Figyelt kérdés

szerintem a Real Madrid,semmi kétség!!!!

(csak a fos bayern nehogy)



2012. szept. 28. 19:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
fostalicskák(tisztelet a kiv.),szarok a németek azt kész!!!
2012. szept. 30. 13:46
 12/30 anonim ***** válasza:
27%

LOL! :D leszarozod a német bajnokságot, csak mert a kedvenc csapatod a(z amúgy elég gyengus) spanyolban játszik? Lehet hogy a sport tv kommentátorai orrbaszájba mondják, hogy a spanyol a legerősebb bajnokság, és nem véletlen nem kerül szóba pl a premier league, hisz azt a digisport közvetíti. Spanyolban van 2 erős.. néhány középcsapat és a többi meg kb angol másodosztály (kis túlzással).

BL győzelem meg jópár csapatnak kinéz, tavaly is lelettek hurrogva azok, akik a Chelsea-t mondták befutónak, ezt senki se tudja megmondani, pont úgy, mint ahogy azt se, hogy nem lesz címvédés. Lehetséges. Egy biztos az utóbbi évek alapján: ha a barcát nem tolják meg NAGYON a bírók, akkor ők nem nyernek. Na jöhetnek a piros kezek :D

2012. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Válasz25 ***** válasza:
72%

néz meg egy német meccset

utána mond hogy szar volt

2012. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 /Anita_'94/ ***** válasza:
79%
A német bajnokság szerintem erősebb, mint a spanyol. Ráadásul látogatottabb is.
2012. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Válasz25 ***** válasza:
79%
tegnap néztem a wolsburg-mainz meccset sokkal izgalmasabb és jobb hangulata volt mint az Espanyol Atletico Madrid
2012. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

figyu néztem már pár német meccset(nemzeti és klubbot is!) meg angolt is,láttam már jópár franciát is,oroszt nem igazán!tehát nem vakon mondom hogy a Real a legnagyobb esélyes,best forever,ők fognak nyerni(am van digi sportunk is meg még más is,tehát közel nem csak sport1-en nézem)!!!

és amugy egyáltalán nem inditott nevetségesen kérlek mondjál már nekem olyan meccset amikor az 1. félidőben 80/20(realnak)%-os labdabirtoklás(egy elég jó csapat ellen)+még rögtön válaszol a gólra és 3-3,5 percen belül 2 gólt lő!!!és am az a teljesítmény még közel nem a csucsformájuk!!!!rosszak a németek,kis unalmasak fogadd el!!!am a német meccsek+a klubbmeccsek is iszonyatosan unalmasak!!na??!!!!ennyit rólad!!

2012. okt. 2. 19:04
 17/30 anonim ***** válasza:
Kemény állításokkal cáfoltál ám meg minket. Csak hogy tudd, attól még, hogy egy csapat nagy fölényben van, egy "erőssel" szemben, az még nem jelenti azt, hogy izgalmas lenne a meccs. Na hal a madrid, szevasz :D
2012. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
hülyegyerek!!!!!!nézted a meccset??!!!ezek után hgy azt mondod hogy unalamas volt nem hiszem!!!és még igy ugatsz??!!!fos a német fogadd már el,akkor is a madrid a legjobb,ma szétverik az ajaxot és utána a többit(németeket a legjobban!!)Hajrá Madrid,ti vagy tok a legjobbak!!!
2012. okt. 3. 18:24
 19/30 Válasz25 ***** válasza:
Búj már el a real-al 5-6 éve sehol sem vagytok európai kupában.Csicska ellendrukker.
2012. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 MrPifta ***** válasza:
Ha-ha. Egymst ugatjátok, de hogy észérvekkel támasztanátok alá... Attól nem jobb egy csapat a másiknál, mert TE neki szurkolsz...
2012. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!