Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki nyeri az idei Formula-1 VB-t?

Ki nyeri az idei Formula-1 VB-t?

Figyelt kérdés
Szerintem Hamilton vagy Button.
2012. márc. 10. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Vettel.
2012. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így elsőre azt mondom Vettel, de ott van a Ferrari, ami vagy tényleg olyan kaka mint a teszteken, vagy csak nagyon altatnak, szóval még Alonsot sem húznám ki a listáról, de kettőjükön kívül nem hinném, hogy bárki megnyerhetné. Talán még Hamilton ha összeszedi magát, de szvsz ere nulla az esély.
2012. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is Vettelt mondom.

A Ferrarinak szerintem ez az év nem fog nagyon összejönni. SZVSZ Kimi és Schumi okozhat még meglepetést. Button és Hamilton között szoros csatát várok, a vb. 2. helyéért.


Go Schumi!



Ági

2012. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
schumi vagy rosberg
2012. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vettel. Legyenek akárhol, ők akkor is nyernek, amikor vesztenek. Gondoljunk csak vissza Japánba, amikor V. 3. lett, és még így is ő lett a vb. :)
2012. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Button, Alonso és Hamilton között fog eldőlni a VB cím sorsa. De ha ilyen marad a szezon, akkor még bármi lehet :)
2012. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Webber összeszedi magát és nagy csatában megnyeri az első VB címét.Sztem Vettel nem jó.2010-ben Webber-nek kellett volna lenni a VB-t de a RedBull jól elcseszte VETTEL-T részesítette előnyben még akkor is mikor Webber állt jobban ugyhogy Vettel 1. VB címe egy nagy bunda a 2.-at nem vitatom.A példa arra h Webber jobb mint Vettel Webber ugyanolyan autóval jobban megy mint Vettel de tavaly is Vettel autója jobban megvolt csinálva jobb mérnököket állítotak Vettel autójára Webber-en teszteletek mindent méghozzá éles szituban idén is a szárny de mondjuk az jót tett Webbernek de ez sovány vigasz az elmúlt 2 év szivatása miatt.Nekem ez a véleményem akinek tetszik az vigyorogjon akinek meg nem az gondolkozzon el és ne kezdjen a sok ostoba divat drukker nekem pampogni h Vettel a lgjobb meg ez hogy mertem Schumi-val is ez volt állítom a Schumi drukkerek 80%-a nem szereti már Schumit mivel ők divat drukkerek van 20% akik akkor is és most is őt szeretik ő nekik elhiszem h nem azok.Vettel-el is igy lesz 5-6 év ulva nem leszjó és nem nagyon szeretik majd jön egy új és abba bolondul bele mindemki.Ennyi :)))) ;)
2012. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wágner Bence Aladin válasza:
Vettel, Hamilton Raikonnen, Alonso
2013. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!