Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy és hol kell bedobni...

Hogy és hol kell bedobni pénzérmét (és új játékot kezdeni) egy kocsmai csocsóasztalba?

Figyelt kérdés
Tudom viccesen hangzik, de eddig nemigazán volt még részem ilyenben és úgy néz ki mostanában elmegyünk egy ilyen helyre egy haveri társasággal és nem akarok beégni előttük :(
2009. aug. 3. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok közösségi ember, ezért csak egyszer voltam, de akkor megfigyeltem. Úgy emlékszem rá, hogy az oldalán, van egy kis piros kihúzható kar, az mellett van valahol a pénzbedobó nyílás. Bedobod a pénzt, és a kart kíhúzod és úgytartod, amíg az összes golyó a kar alatt lévő sínbe nem ér. A sín közepére kell húzni egy golyót, onnan van felfelé is egy sín, feltolod, lesz egy lyuk oda belököd, és indulhat a menet. Ha valamire nem jól emlékeztem a többiek majd kijavítanak.
2009. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, itt egy kép, a sínek mellett volt a pénzbedobó nyílás, és a kar. [link]
2009. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ!
2009. aug. 3. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!