Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focisták ti milyen gyakran...

Focisták ti milyen gyakran rúgjátok a lasztit, teli rüszttel?

Figyelt kérdés
Én most kezdem elsajátítani a teli rüszttel való lövést, eddig jóformán csak belső vagy néha-néha külső rüszttel rúgtam a labdát azért, mert szeretem ha kiszámíthatatlanul csavarodik. De sokan mondták az utóbbi időben, hogy meg kéne tanulnom igazi lövéseket is rúgnom, amit persze csak teli rüszttel lehet. A gond ott van, hogy még nem tudom kellőképpen belevinni a játékomba, valahogy mindig belső rüszttel rúgom a labdát a kapura és emiatt általában könnyen védhetőek mert nem elég gyorsak és erősek a lövéseim. Mit tegyek, hogy jobban tudjam alkalmazni a teli rüsztös lövést?

2012. szept. 24. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat,és első számú dolog legyen:Mindig,mindig ismétlem mindig feszitsd le kegyetlenül a lábfejed,érezd hogy telibevágod a labdát,és jó lesz hidd el.Sok sikert!
2012. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nézz meg 1-2 Ronaldo izmos szabadrúgást-techinkát.

Feszítsd le kib*szottul a lábfejed amúgy.

Ugyan ez van veled is mint velem, és inkább ösztönösen belső rüszttel lövöm kapura.

Gyakoroljunk, amondó vagyok :D

2012. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A mai napon elég rendesen próbálgattam a lövéseimet és már kezdek, végre valahára ráérezni :D Még 10-ből 4-szer 5-ször elvétem (lecsúszik), de már megnőtt az önbizalmam és kezdem elsajátítani, ezt a rúgótechnikát :) Azért a csavarásaimról sem mondok le, hiszen még mindig nagy hasznát veszem, külsővel gyönyörű és gyors kapura lövéseket tudok rúgni.

Az utóbbi válaszolónak sok szerencsét kívánok!

2012. szept. 30. 20:38
 4/4 anonim válasza:

Én sem mondtam hogy nekem nem megy, neked pedig gratulálok akkor.:D

Én meg belsővel tudok igazán szépeket csavarni :)

2012. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!