Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csinálnak azok a focisták...

Mit csinálnak azok a focisták a házukkal, akik sokszor váltanak csapatot?

Figyelt kérdés
Vannak olyan játékosok, akik sűrűn cserélnek csapatot, tehát sokszor kell költözniük, akkor gondolom vesznek egy nagy villát maguknak. De mit csinálnak a régivel? Eladják? (gondolom nem könnyű ezeket eladni, mert kinek van pénze luxus villára az átlag emberek közül) Vagy pedig megtartják maguknak és sok helyen van házuk? Tud erről valaki valamit?

2012. szept. 10. 14:05
 1/10 Antimod ***** válasza:

Magyarországon általában van egy házuk valahol (de az is lehet, hogy nincs), a klub pedig abban a városban bérel nekik lakást/házat, ahol játszanak, vagy annak közelében.

Saját házat általában akkor építenek, ha abbahagyták a focit és letelepedtek valahol, de van, aki pályafutása alatt is vásárol ingatlanokat, és kiadja azokat pénzért.

Biztos van olyan is, aki luxusvillát vesz, ő aztán vagy eladja vagy megtartja, de az már más kategória.

2012. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én a külföldiekre gondoltam, angolok, spanyolok, olaszokra leginkább. Mármint azok akik ott játszanak
2012. szept. 10. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:

persze, hogy eladják.

nem mindegyik játékos lakik több millió eurós házban, és nem mindenki keres 5m eurót vagy afelett évente.

A jobb játékosok meg ritkábban váltanak csapatokat.


azok akik meg gyakrabban váltanak csapatot lehet, hogy csak bérelnek egy házat.

2012. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az hülyeség h a jobb játékosok ritkábban váltanak, ez sztem nem erről függ Pl Ibra, az is sokszor vált, pedig jó játékos. Hát nem tudom, sztem annak is telik luxusvillára aki csak 1 millió eurót keres, mert az is nagyon sok pénz.
2012. szept. 10. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:

ibra csak egy a jó játékosok közül, ettől még nem lesz hülyeség amit írtam.

lehetne itt sorolni több 100 top játékost akik pályafutásuk során max 2x-3x váltottak csapatokat. De nem teszem. Valszeg te is tudsz ilyeneket.

Amúgy a fizetések felét elviszi az adó. tehát ha valaki 2m eurót keres egy évben az 1m eurót kap igazából.

A házakat meg nem csak megvenni kell, hanem fenntartani is. Szóval értelmetlen több luxus házat is fenntartaniuk, ha nem használják.

A legtöbb játékos a top ligákban nem keres 2-3m eurót se. Csak a nagycsapatok tehetik meg, hogy a nem kezdő játékosaiknak is ilyen fizetést adjanak.

Az angol, német, spanyol, olasz kis és középcsapatoknál van, hogy a legjobb se keress ennyit. Pl a Dortmundnál(ami nem egy kiscsapat) nemrég hosszabbított Götze, aki 4m eurós éves fizetésével a legjobban kereső játékosuk lett.


Amúgy nem tudom miért hihetetlen, hogy eladják. Egy nagyobb európai városban simán van kereslet a milliós házakra is.

London, Párizs, Madrid, Barcelona, Róma, München, Milánó stb akkora városok, hogy fel se tűnik ha valaki egy villába lakik.

De van, hogy egy játékos veszi meg a másik játékos eladó házát.

pl: Ronaldo manchesteri házát Tevez akarta megvenni (nem tudom, hogy megvette-e, elég régi sztori). Fabregas-ét is egy focista akarta megvenni.

2012. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

de vannak bónuszok is ha jól tom. Meg általában azt teszik közzé, amit kézhez kapnak. egymillió is sok pénz, bár nekem mindegy h miben laknak, csak kíváncsi voltam mit csinálnak vele :)

De olyat is hallottam h a klub bérli, ez igaz?

2012. szept. 10. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen vannak bónuszok is, de azok se szoktak milliós nagyságrendűek lenni egy játékosnál még a topkluboknál se.


nem tudom, hogy a klub bérel-e a játékosoknak házat, lakást.

De nem hinném, hogy a fizetésen felül még ezt is állja majd a játékosaiknak.

Inkább segít nekik lakást, házat találni az elején, amíg ők nem találnak maguknak. De a játékosok fizetik.

De a játékosoknak vannak menedzserei, ügynökei akik gondolom ezt is intézik helyettük.


amúgy igen, egy 1-2m eurós fizetés is elég nagy. De ebből a zséből nem futja több milliós házakra.

Dzsudzsákról is volt egy videó régen, hogy eindhovenben egy lakásban lakott (igaz az a lakás is elég nagy és drága volt, de mégse egy tom brady féle palota). Az ilyeneket meg még könnyebb eladni.

2012. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
aha értem köszi! Dzsudzsák mennyit keres? egy millió euró hány ft?
2012. szept. 10. 22:25
 9/10 A kérdező kommentje:
és az amcsi szinészek, celebek meg ilyenek mennyit keresnek? Azok télleg lakosztályban laknak, ilyen nagyon luxusban meg, és Backhem is, azt tom.
2012. szept. 10. 22:26
 10/10 Antimod ***** válasza:

"nem tudom, hogy a klub bérel-e a játékosoknak házat, lakást."


Van rá példa, Dzsudzsáknak is az Anzsi bérelt lakást Moszkvában, együtt mentek kiválasztani. Szerintem ez a bevett dolog külföldön is.


A fizetések egy dolog, a prémium egy másik (magas kell, hogy legyen, hiszen sokakat ez motivál), és ne feledkezzünk meg a reklámbevételekről, ami nem is látható igazán.


Így szerintem nem lehet megállapítani objektíven kívülről, hogy egy sztárfutballista vagy egy színész mennyit keres. Szerintem még ők maguk sem tudják, csak a pénzügyeiket intéző könyvelőik.

2012. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!