Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek hogy teljesit az...

Szerintetek hogy teljesit az AC Milan a Serie A idei kiirásában?

Figyelt kérdés
A csapat jelentősen gyengült a nyári mercato alatt de az utolsó napokban érkezett pár minőségi játékos.

2012. szept. 1. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülhetnek a bronznak is,bár szerintem max 4.
2012. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Válasz25 ***** válasza:

minimum 3.-ok lesznek

azért jó keretük van így is

pato robinho

fáraó/boateng/emanuelson

Traorè/montolivó Flamini/de jong nocerino/Constant

d.vilá zapata mexes abate/de Sciglio

abbiati/gabriel

2012. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom megsérteni a 3.ik válaszolót,de tavaly SOKKAL JOBB kerettel lett ezüstérmes a csapat.Most rengetegen távoztak.És azért Napoli,Udinese erős lett a Fiorentina,Juve...kemény dolog lesz.
2012. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
örülhet ha EL helyet megszerzi.
2012. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Címvédőként és a jelenlegi legerősebb kerettel rendelkező csapatként (valamint Juventino ként:P) egyértelműen a Juventus a bajnokság esélyese, nyilván nem lesz sétagalopp,több tényező miatt is: Conte - mester eltiltása, valamint,hogy idén a BL-re is koncentrálni kell;a csatársor továbbra sem tartalmaz minőségi játékost Mirko Vucinicet leszámítva,ez a 3 "gyengepont" a favoritnál.

A Fiorentina kegyetlenül beerősített,1 csapatra való új játékossal,melyek némelyike,kifejezetten minőségi focista,!

Az Inter a körülményeihez képest jól és okosan igazolt,bár a védelembe még nem ártott volna nekik 1-2 ember.Az Udinese szerintem így,hogy 2 év alatt a legfőbb kulcsjátékosait elveszítette,nem sok sót ehet meg,a Napoli Lavezzi nélkül is jó lesz,hiszen ez a 3-4-3, és a gyilkos kontrák nagyon mennek neki,és OK,h. Pandev nem Lavezzi szint,de jól fog ott menni neki.A római csapatok meg mindig olyan kiszámíthatatlanok,de 2jük közül talán inkább a Lazio fog előrébb végezni,de ezt nem tudni...

Ha vérbeli Milan drukker vagy,akkoris beláthatod,hogy a keret minősége alapján, valamint az edző személye miatt a legjobb szereplés esetén is max a 3. hely lehet meg, de h. őszinte legyek,nem lepődnék meg, ha az idei Milan lenne a tavalyi Inter, vagy a tavalyelőtti Juventus.

Szerintem évvégén a tabella így fog kinézni:

1.Juventus

2.Inter

3.Fiorentina v. Napoli

4.Fiorentina v. Napoli

5.Lazio v. Milan

6.Milan v. Lazio

Persze lehet,h. pár bukott meccs után kirúgják Allegrit és egy igazi edzőt hoznak a helyére, azon azért sok fog múlni,meg persze azon is,mennyire lesz sok sérült,mert már lesérült náluk Robinho és Pato(utóbbinál nem meglepetés)

2012. szept. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A keret alapján az első háromba tudnának végezni, viszont amilyen iszonyatosan sok mennyiségű sérült szokott lenni náluk nem lenne meglepő ha hátrébb. Most is sérült Pato, Robinho, Muntari, tegnap lesérült Montolivo (bár nem tudom mennyire komoly). Tavaly is szerintem simán megnyerhették volna a bajnokságot ha nem lett volna sérült minden meccsen a fél keret. Ha ez idén se változik akkor 4-6. helyen végeznek kb.

Abba viszont nem értek egyet az előzővel, hogy az edzőjükkel baj lenne és edzőcserére szorulnának.

2012. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiesnek :D
2012. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!