Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Luca Antonin...

Mi a véleményetek Luca Antoniniről?

Figyelt kérdés
Én annyira nem ismerem, de van egy Milanos haverom és ő folyton rosszakat mond róla h nem való a csapatba meg ilyeneket, mert szerinte egy szélhámos. Tényleg olyan béna mint amilyennek mondja? És tényleg szélhámos? De mitől az? Meg szerinte csak a pénz érdekli még álmában is az van. De honnan tudja ezt? Ti mit tudtok róla, én nem szoktam Milan meccseket nézni, de gondoltam megkérdezem mert mindig ezzel fáraszt.

2012. aug. 12. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is Milanos vagyok és igaza van a haverodnak.Egy botlábú.Nem tudom miért ő a kezdő.
2012. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ismerjük egymást :))) de ez már nevetséges amit csinálsz,te szereted és utálod is egyen....
2012. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem szabadna kezdőnek lennie ! Egy botlábú,nem Milan szint,

ha nem Allegri lenne az edző már rég nem lenne itt. A Milan-nak szüksége van egy minőségi balhátvédre nem ilyen Antonini és Mesbah féle töltelékemberekre...

2012. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!