Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért keresnek olyan jól a...

Válasz25 kérdése:

Miért keresnek olyan jól a focisták?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 12:47
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
52%
azért mert a magyar focisták mind botlábu, és az mlsz a frizurák után fizet, nem pedig a játéktudásukért
2012. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
52%
mert nem tudnak focizni
2012. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%
bocs ötödik, így utólag világos, de az idézetnek szerintem idézőjelben a helye.
2012. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%

játszani élvezetes, azt aláírom, de nézni... banyek, a focimeccsek baromi unalmasak. és ott is csak a vb döntőn van feszkó, ez dettó olimpia. a legizgibb focimeccs csúcspontjait is össze lehet vágni 5 percbe. akkor minek 2 óráig nézni?


a kajak sokkal izgalmasabb, mert néhány perc alatt lemegy, folyamatosan változnak az erőviszonyok.


a focistagyereknek, meg aki 7x edz, és fáj a lába... Szóval barátocskám, az egyik nem olimpikon dzsúdós ismerősöm évente több mint 400 edzésen vesz részt, emellett tanul egyetemen, és lószart kap a sportolásért, nem fizut. az OB-ken 4 éve mindig dobogós, de az olimpiára épp hogy nem tudott kijutni. a legjobb 10 magyar dzúdós egyike.


Ezzel szemben, egy focista akkor is megél a fociból, ha huszadrangú játékos. az nb1ben 4-500 játékos van igazolva, a minimálbér itt 200e ft.


érzed a különbséget? ha dzsúdóban a 10. legjobb vagy, nem kapsz semmit, de ha az 500. legjobb focista, akkor már megélsz belőle.


Az már csak egy kis pikantéria, hogy a focisták még így is agybafőbe műesnek, színészkednek, amikor hozzájuk sem érnek, egy dzsúdós lány meg sérült térdel is felmegy a tatamira, és küzd tovább, ipont dob az ellenfélen.

2012. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Koshinae válasza:
77%

Azért, mert ez a legegyszerűbb sport, ehhez mindenki ért (bár ha a lesszabályt megkérdeznéd, kiderülne, hogy mégsem).

Külföldiában jól is tolják, ha valaki aszondja, hogy Ronaldo, Ronaldinho, Rooney, Casillas, Kahn, azonnal az jut eszedbe, milyen bravúrosan tudnak játszani.


A magyar focival más a helyzet. Itt tömegsport, mert mindenki ért hozzá :-) (bár senki sem műveli) illetve törpapánk, orbán is nagy focista (bár ha látnád játszani... röhej), ezért épül pl Debrecenben fociakadémia egy olyan helyre, ahol még aszfaltút sincs, nemhogy csatornázás. Egyszerű léleknek egyszerű sport. Az meg hogy feleannyi óvoda van mint kéne, vagy fel kéne újítani végre a Kenézy kórházat (ez a megyei), az le van szarva.

2012. aug. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
21%

Én lány vagyok, 5-6 éves korom óta focizom, most 16 vagyok.

És a foci nem csak annyiból áll, hogy rugdosod a labdát. Ennél sokkal több van benne.


Szerintem megérdemlik azok a focisták, hogy annyit keressenek, mert nem keveset tettek le az asztalra.


Sokkal többre értékelem őket, mint Justin Biebert mondjuk...

2012. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

5.vagyok és az utolsó válasza: tökéletes.

remélem a kérdezö most már érti

MEGÉRDEMLIK

2012. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Nem tudtom az én barátom 15 éve focizik és jó kis pénzt kap :p
2012. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
72%

Megérdemlik? Azért ezt ti se gondoljátok komolyan igaz?

21 éves Balotelli heti 49 millát keres....egy átlag ember egész életében jó, ha keres annyit :D


Legyenek megfizetve, mert tettek érte, hogy ott legyenek, de azért álljon már meg a menet.

Indokolatlanul kapnak rengeteg pénzt. Meg tizedelném az összes fizetést, és még úgy is királyi életük lehetne.


Ugyan az, mint a Forma 1.

Azok is túl vannak fizetve, de tőlük annyira nem sajnálom, mert 100x-or veszélyesebb, mint a foci.


Aki meg úgy gondolja, hogy megérdemlik a több milliárdos éves fizetést, az kicsit gondolkozzon már el.

Jó dolog a hobbidból élni, na de ennyire? (tudom, nekik már ez a munkájuk '-.- )

2012. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 lee12 ***** válasza:
0%

ha itt sír a szátok akkor kezdjetek le ti is focizni és ti is megéltek

attól hogy szidjátok még mindig megérdemlik mert erre tették fel az életüket

gyerekként jó uton indultak el és jól is keresnek

ti is mehettetek volna annak ha ennyire kéne a pénz

2012. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!