Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A fociban mennyire játszik...

A fociban mennyire játszik nagy szerepet a tehetség?

Figyelt kérdés

Meddig viheti egy olyan játékos aki:

Semmi tehetség,de nagy akarat(tehát sok edzés egyedül is)

Kisebb tehetség,szintén nagy akarat(sok edzés szintén)

Nagy tehetség kevés akarat.


2012. aug. 17. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi tehetség,de nagy akarat(tehát sok edzés egyedül is) =Gennaro Gattuso

Nagy tehetség kevés akarat.=Quaresma

Kisebb tehetség,szintén nagy akarat(sok edzés szintén)=a legtöbb játékos

2012. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A legtöbb játékos alatt mit értesz?

Mert azért azt tudni hogy 1 Messinek és egy Ronaldónak hatalmas tehetsége és igen nagy akarata is van.

Amúgy köszönöm a kommentet!

2012. aug. 17. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:

De te most miért jössz talán a két legnagyobb klasszissal a mai foci világban? Rajtuk kívül több ezer focista van az élvonalban. Ők az "átlagok". Közülük sokaknak nincs kifejezetten klasszis tehetsége, ami meg is látszik.

Vannak olyan játékosok, akiket megáldott az élet, de nekik megfelel a középszerűség és lesznek egyek a jó játékosok közül, mint egyvalaki akire egy egész csapat épülhet.

Rengetegszer lehet olvasni nevesebb focistáktól a napirendjüket. Elviszi a gyereket az iskolába elmegy edzésre, hazamegy tévétnézni, majd elmegy a gyerekért az iskolába, hazamegy tévézik, elmegy edzésre, hazamegy, játszik a kölkökkel, majd az asszonnyal és elalszik. És ez heti 5*. Vagyis, az egyik hétköznap meccs van, szóval az picit borítja a rendet, illetve a hétvégén nem járnak a gyerekek iskolába.

Ez amúgy Paul Scholes-tól származik. Egy magazinban olvastam róla a riportot. :)

2012. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2012. aug. 18. 01:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy szorgalom kell, több nem :D
2012. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:

"Ők az "átlagok"."


Szerintem nagyon nem. Az átlag az, aki megye 1-ben játszik 25 évesen.

Az átlag alattiak abbahagyják hamar, az átlag fölöttiek meg ESETLEG bekerülnek az első vonalba.

Akiket ismer az ember a tévéből, azok mind kiemelkedőek ÉS szorgalmasak is meg szerencséjük is volt.

2012. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem meg a nagy tehetség melé kell a hatalmas akarat :))
2012. aug. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz nektek :)
2012. okt. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!