Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Dobóedzés betonos pályán?!

Dobóedzés betonos pályán?!

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni,hogy ha betonos pályán csinálom a dobóedzést,akkor az nagyon káros lenne a térdemre? Közel jövőben (1 év múlva) már szeretnék igazi csapatban játszani. Addig nem szeretném,hogy rosszak legyenek a térdeim,ezért tettem fel ezt a kérdést! Köszönöm előre a válaszokat! :)
2012. júl. 23. 16:31
 1/4 Kerepessy Bernadett válasza:
Ha nem sok időre mész, akkor esetleg. Mondjuk napi fél óra. Edzőnk kérte, hogy fussunk edzőtábor előtt...begyulladt a porcom a betonon futás miatt. Egy kis dobálgatás még nem árt, de ne tölts sokat a betonon!
2012. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. júl. 23. 22:18
 3/4 anonim válasza:
Én tavasztól-őszig le szoktam járni beton pályára. Nyaranta 7-ből 6 napot. Napi 4-4,5 órát töltök ott, ebből min. 3 óra dobálás. Semmi problémája sincs se a térdemnek, se a bokámnak.
2012. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tisztelt Kerepessy Bernadett!

E sérülést említve, valószínűnek tartok egy korábbi porc sérülést, vagy a futótechnikája rossz.

2012. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!