Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagy pályás fociban mikkor...

Nagy pályás fociban mikkor kell stoplis cipőt viselni?

Figyelt kérdés
Egy focicsapat ifi csapatába hívtak meg,de nem tudom,hogy mit kell vinni meg mi van,mert még sose voltam egyesületnél focizni.Edzéseken is stoplis cipő kell vagy oda terem cipő?Csak füves pálya van nincs terem pálya.Akkor rendesen stoplis kell edzésre?Mit vigyek még magammal?Nagyon izgatott voltam mikkor megkértek,hogy járjak el az edzésekre egyből rábólintottam,de semmit nem kérdeztem meg. :S

2012. júl. 23. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
stoplis,gatya,póló esetleg egymás ellenihez lábszárvédő..más nem kell...ált mindenhol füves van oda meg stoplis kell
2012. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

És más valami nem kell?

Törülköző?Papucs a zuhanyzóba?

2012. júl. 23. 01:19
 3/8 anonim válasza:
lehetőleg gumis stoplis. És amit az előttem lévő leírt. Szerintem papucsot meg ilyeneket ne vigyél. Hacsak nem a Madridba vagy Manchesterbe mész! :)
2012. júl. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért mi van Madridban meg az MU nál?
2012. júl. 23. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:
én is focizok U17-be.. én viszek: stoplis (gumis, nem szöges, póló, rövid gatya, tusfürdő, törölköző.. nálunk az van ha valaki nem zuhanyzik azt bedobják a vízbe ruhástól.. ajánlom neked is hogy vigyél tusfürdőt meg törölközöt, jobb az elővigyázatosság..
2012. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kemény a talaj,akkor nem muszáj stoplis,elég a műfüves is,mert fájni fog a lábad.Kell még sportszár,esetleg sípcsontvédő,nadrág,polo,törülköző,tusfürdő és papucs.Hacsak nem akarsz valami gombás fertőzést a zuhanyozásnál.És vigyél válto alsogatyát,mert azt sokan elfelejtik. :)
2012. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként felszerelést(nadrág, póló,pulcsi,lábszárvédő,zokni stb...) nem ad a klub vagy meg kell venni?
2012. júl. 24. 19:59
 8/8 DownDownDown ***** válasza:
attól függ hogy hány éves vagy,és hogy milyen klubba mész.első edzésen biztos nem adnak semmit,oda a saját cuccod vidd.cipő,sípcsontvédő,sportszár,nadrág,póló,törölköző,papucs,tusfürdő. ha majd 2-3edzésen jól teljesítesz és leigazolnak akkor lehet hogy egy nb1 -nb2-es klubnál adnak pólót.
2012. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!