Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Élek halok a fociért, csak...

Élek halok a fociért, csak egy baj van:Lány vagyok.14 éves, semmi esélyem sincs ahhoz hogy elhelyezkedjek ezen a téren, akár sportkommentátor, vagy ilyesmi szakmában sem. Mit csináljak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit tegyek? Mert úgy érzem a focin kívül nem tudok semmi mást sem csinálni, nem érzem magam semmiben sem jónak. Mit tegyek?
2012. júl. 15. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, talán még fiatal vagy ahhoz, hogy ennyire leírd magad. Ez viszont valamilyen szinten az élet kegyetlensége, hogy csak azért, mert lány vagy nem lehetsz nagy focista, de vannak női csapatok, ahol szerencsét próbálhatnál..
2012. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de elkeserítő, mert a női fociért nem igazán ugrok, de minden este focizok keményen gürizek hogy jó legyek, mégsem fogok tudni semmit sem csinálni a tudásommal.. De azért köszönöm:):)
2012. júl. 15. 22:14
 3/5 DownDownDown ***** válasza:
próbálj meg fiúk között játszani :) van olyan korosztályos NB1-es csapat ahol lány volt a csatár :)
2012. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint mondtam mindig szoktam focizni esténként, na és ott egy lány van még rajtam kívül, fiúkkal edzek.. :D
2012. júl. 16. 11:50
 5/5 anonim válasza:
Operáltasd át magad férfivá.
2014. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!