Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lány létemre megtanulhatom...

Lány létemre megtanulhatom valaha a zsákolást?!

Figyelt kérdés
171cm-s sportos lány vagyok(18), remdszeresen kosarazom . Légyszi irjatok tippeket h érezhetnék rá a zsákolás technikájára, h tanulhatnék meg akkorát ugrani!köszi előre is:)

2012. júl. 4. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem 171 centivel sehogy. A 305ös gyűrű nagyon magason van. Még nekem is 185 centivel fiúként 80as emelkedés szükséges csak ahhoz, hogy megérintsem a gyűrűt. Ahhoz, hogy be is zsákoljam legalább egy kézzel kell vagy 1 méteres emelkedés. Akkor neked úgy besaccolok egy 120at mivel még a karfeszed is kisebb, mint mondjuk nekem. Azon gondolkozom, hogy egy komolyabb NBA kosaras mekkora emelkedéssel bír, de szerintem ők sem sokkal 120 felett vannak.
2012. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gelazso ***** válasza:
Természetesen.GYakorlás kérdése az egész!
2012. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!