Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bejön nektek külsőre Ronaldinho?

Bejön nektek külsőre Ronaldinho?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagyon nem :(

(amúgy nekem a spanyol+német focisták között vannak olyanok, akik bejönnek)

2012. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezhetem, kik azok a focisták?
2012. júl. 4. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Az, aki kiharapja a pókot a sarokból?
2012. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A fogaira gondolsz?
2012. júl. 4. 20:34
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha Ronaldinho nem jön be, írd le ki jön be neked légyszíves. Az elsőnek szól, de a második is leírhatja.
2012. júl. 4. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok!

Mielőtt leírom fontos hogy tudd hogy ők nem csak külsőre jönnek be, hanem emberileg is.

Nekem Torres a kedvencem, de nagyon szertem még David Villat, Sergio Ramost, Casillast (főleg ha meg van borotválkozva)... szinte mindegyik spanyol focista bejön legalább egy iciripiciké (leszámítva persz Puyolt)

A németek közül pedig Thomas Müllert és Özilt szeretem legjobban, persze gondolhatod hogy elfogult vagyok velük...talán igen (amúgy még Sweini is talán..)

Ja és eszembejutott hogy a portugálok közül Nani most nagyon szimpi volt az eb-n.

(zárójelesként az angolok közül Terry, hollandok közül(bár őket nagyon nem bírom) : van Persie)

2012. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra. Nem feltétlen a fogaira gondoltam. Mondjuk a haja se tetszik túlzottan, de inkább az összkép nem a kedvencem, vagyis a kisugárzása.

Neked amúgy bejövős?

2012. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ronaldinho? Nem. Nem nagyon csípem. Nem azt mondom, hogy kifejezetten ronda, de van nála jobb
2012. júl. 5. 10:28
 9/12 gelazso ***** válasza:
Nem jött be.
2012. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked kik jönnek be?
2012. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!