Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én látom úgy, hogy le...

Csak én látom úgy, hogy le voltak zsírozva az EB meccsek?

Figyelt kérdés

Többször olvastam már erről és valóban fura, hogy tegnap a Sport1en volt egy angol liga összefoglaló aztán Gerald csak úgy rugdosta gólokat, volt hogy fél pályáról indítottak aztán egy mozdulattal levette majd következővel már be is varta a 16ról, ahogy illik meg a többi játékos is patent volt.

Itt meg mi van, mit akarnak az embernek beadni?

Fél méterről fölé bombázza az összes szerencsétlen, egy az egyben a kapussal szemben megint mellé rúgja, millió labdát adnak el.

Persze, ha én lennék ott érthető lenne, de ezek a focisták eurómilliókat érnek, mert állítólag tudnak focizni.

Akkor mi a f.aszért toporzékol?meg csinál még hat cselt? szinte lerí róla, hogy azt várja, hogy elvegyék tőle a labdát....

A tegnapi meccs se volt kutya, volt vagy 10 szögletük a németeknek, kb egybe nem szóltak bele...



2012. jún. 29. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ki az a Gerald? Nrm hallottam még róla de nyílván valami okos gyerek lehetsz ha még Gerrard nevét sem tudod leírni de azt levágod hogy bunda az EB. Szánalom , tiszta magyarország.
2012. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert gondolom te le tudod írni az összes játékos nevét úgy ahogy a mezén van.

Írhatnál valami értelmes érvet is.

2012. jún. 29. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,szerintem le tudná írni.. Mert nem nehéz.

A kérdésedre válaszolva pedig a Liverpool FC-s összefoglaló a 'pool legjobb meccseit gyűjti össze és ÖSSZEFOGLALÓ !!

Tehát azt nem rakják bele hogy ki hogy bénázik, csak a legszebb jeleneteket. És ne tegyél ilyen elhamarkodott válaszokat,mert nem lehetsz benne biztos :)

És ilyen szinten a védekezés az első. Nem fognak 10 emberrel támadni és ha az olaszok betömörülnek a szögletnél,akkor nagyon nehéz a kapuba juttatni a labdát.

2012. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet, h összefoglaló volt, de egy meccsről beszélek, az Aston Villa ellen játszottak és vagy 5 gólt rúgtak.

Egyébként nem csak a gólokat, az elszalasztott lehetőségeket is mutatták.

És akkor se fér a fejembe, h C Ronaldo h tud egymás után 3 helyzetet kihagyni úgy h csak a kapus van vele szemben....

2012. jún. 29. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
bunda, szar a világ szar az élet szar a meccs...egyetértek veled bunda az egész....
2012. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak te látod úgy.
2012. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem így látom! Mindenki hibázhat s hibázik is. A nagy meccseken óriási pszihikai nyomás van az összes játékoson, s nehezebb teljesíteni(még ha milliárt eurós is a tisztelt játékos). Valamint nekik az is fontos, hogy szépen játtszanak, nem pedig a "2-0 legyen meg, sz*rrá rúgjuk, lealázzuk s megyünk haza" hozzáállás. Ennyi az alap dolog. De mélyebbre is mehetnénk;)
2012. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gondolom még nem játszottál nagy pályán kérdező...
2012. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Marha okos lehetsz, már csak az írásod alapján is. A kérdés színvonaláról meg már ne is beszéljünk...
2012. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!