Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tök jó hogy megint izgalma...

Nem tök jó hogy megint izgalmasak az EB meccsek? (francia-angolt leszámítva)

Figyelt kérdés

2008-as EB és a 2010 VB meccsei egytől egyig halálosan unalmasak voltak, mindegyik olyan volt mint a mai francia-angol meccs, hogy 90 percig hátul passzolgattak.

Néztem mindegyik meccset eddig, mindegyik nagyon jó volt és izgalmas.


2012. jún. 12. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
De tök jó, csak jó lett volna, ha nem vizsgaidőszakban van, nem igazán tudtam nézni eddig, csak néha az ismétléseket:P De amúgy tényleg izgik:)
2012. jún. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De! TEljesen igazad van! Én eddig 4 meccset láttam teljesen végig a többinek csak az összefoglalóját de igen ez most valahogy nagyon jó! Főleg a spanyol olasz tetszett nekem nagyon:) Hát igen ez az angol francia kb megye 2 volt pedig sokat vártam ettől a meccstől eddig ez az 1 csalódás de ennyi baj legyen , remélem folytatódik tovább majd ez a "széria"
2012. jún. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MrPifta ***** válasza:
Az MINDIG jó, ha izgalmasak a meccsek...
2012. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne mond már hogy a 2010 es vb-n csak unalmas meccsek voltak..
2012. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hitman válasza:
nekem a legjobban a tegnapi svéd-ukrán mecs tetszet nagyom izgalmas volt hiába nincs tele sztárokkal de nagyon izgalmas és támadásokban duss mecs volt!!!!!
2012. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon színvonalas az idei Eb, jó meccsek vannak. Sokkal jobb mint a 2010-es vb, az tényleg nagyon gyenge volt, viszont a 2008-as Eb is jó volt, arra én sem értem, hogy miért mondtad, hogy halálosan unalmas meccsek voltak...
2012. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!