Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha akkorát rúgok a labdába...

Ha akkorát rúgok a labdába hogy átszakítja az oldalhálót, az gól?

Figyelt kérdés

#gól #oldalháló
2012. jún. 25. 10:45
 1/5 Antimod ***** válasza:
Ha belülről szakítja át, akkor az.
2012. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a kívülről (nem találja el a kaput(mármint a kapusnak nem kéne védnie) ez nem gól. Ha belülről gondoltad esetleg akkor igen.
2012. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha kivülről befelé szakítja át...és...még csak két part jelző és csak egy bíró van...és az nem Kassai...és nem kenték meg a meccset az ukrán L'vov-i máffija tagjai hogy kazah részvényt vegyenek olajért vagy fáért ami még nem lignit de már üszkös..na ugy gól vagy nem?
2012. jún. 27. 15:26
 4/5 Antimod ***** válasza:
Gól akkor van, ha a labda a három kapufa által határolt területen halad teljes terjedelmével keresztül. A háló csak azért van ott, hogy ezt egyértelművé tegye. Ha az oldalhálót kívülről éri a labda, akkor abból a szögből már nem lehet gól.
2012. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dj Chris válasza:

Ez szerintem logikus, nem tudom mért kell kiírni..

Ha nem a 2 kapufa és a felső léc közt megy be, akkor NEM..

Ennyi.

2012. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!