Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor bújik ki? Mennyi idő...

Mikor bújik ki? Mennyi idő még mire átszakítja az ínyt? Utána már nem szenved ennyit?

Figyelt kérdés
Kislányomnak az alsó ínyén látszik már egy kis fehér csík, de érezni még nem érzem. Nyűgös, rág, nyáladzik, és a szája alatt, a nyáltól kis pattogások vannak. A pattogásokra mit kenjek? Vagy hagyjam majd elmúlik?
2010. dec. 21. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem babánként változó.Kisfiamnak 3 hónapos korától látszott alul a két kis fehér csik.Nyáladzott nagyon,mindent rágott,és mégis csak sok-sok szenvedés árán 8 és fél hónaposan jött ki az egyik,majd 3 hétre rá a mellette lévő.

Most múlt 1 éves,8 fognál tartunk,alul-fölül 4-4.

Türelem és türelem.

2010. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pár nap telt el aközött, hogy láttam a fehér csíkot, és aközött, hogy kibújt a fogacska. Amint áttöri az ínyt, már nem lesz neki ennyire kellemetlen.
2010. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Óóóó, akkor csak reménykedni tudok hogy gyorsan megy majd nálunk :)

Szegényt annyira sajnálom... Tudom ez ezzel jár, de akkor is olyan rossz :(

2010. dec. 21. 15:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, azóta megtörtént... Átszakadt neki,ma reggel, szépen kinn van a csipke :)
2010. dec. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!