Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A mai holland-német meccsen...

A mai holland-német meccsen mennyire várható iksz? Ha fogadok, X-re nem érdemes tennem, ugye?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdem, mert szoktam néha fogadni, és most szeretnék egy kicsit kaszálni, szükségem lenne a gyors pénzre.

Korábban nyertem úgy többet, hogy a már felhalmozódott pénzemet, elosztottam egy adott meccsen mindkét félre, kb. fele-fele arányban, és az X-et hagytam ki mindig, mert szerintem arra a legkevesebb az esély majdnem minden meccsen.

Ha nem lett X a meccs, akkor visszanyertem az összes pénzemet, plusz mellé még 5-10-15 ezreket /ez attól is függött, hogy mennyit tettem fel/.


Most így így tennék. Van körülbelül 80 ezrem. Ezt feltenném a meccsre 35-45 arányban. A kisebbet a nagyobb szorzójú hollandokra, a nagyobbat pedig az esélyesebbnek tartott németekre. Akármelyik is jönne be, kb. 100-105 ezret nyernék. Szóval visszajönne a 80 ezrem, plusz mellé még 20-25 ezer is.

Akkor szopom be, ha döntetlen lesz a meccs, mert akkor úszik a pénz. De mondom, ezzel a taktikával már nyertem többször is, igaz, az nem az EB ideje alatt volt. Az EB sokkal kiszámíthatatlanabb. :(

Ennek ellenére az X-re lehet a legkisebb az esély, ezért is merem azt kihagyni leginkább.


Kíváncsi lennék a véleményetekre! Köszi előre is minden választ!


2012. jún. 13. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hollandia Németország 2-2(üdv egy látnok)
2012. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem Hollandia-Németország: 1-2 lesz :D
2012. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0-2
2012. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig simán benne van az X..
2012. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DownDownDown ***** válasza:
1-1 lesz.szerintem
2012. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ahogy a hollandok támadtak meg védekeztek a dánok ellen, az siralmas volt.
2012. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mondtam hogy 1-2 lesz :D

ki tette meg?

2012. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most is nagyon pocsék volt s hollandok játéka...rossz volt nézni
2012. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!