Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok Benzema igazolásához?

Mit szóltok Benzema igazolásához?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Én örülök neki.
2009. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csumi. Szerintem a Real Madrid hiába költekedik, leigazolta : Kakát, C.Ronaldot,Benzemát,R. Albiolt.. De ugye.., a Real Madrid akkor sem csapat.., mindig keretváltoztatás történik, ezért nemtud összeérni a csapat.. ez a véleményem.. Elvileg Benzema jó szerzemény, Elit játékos.
2009. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Jó igazolás.Csak nem kéne ennyi csatár sztem.

Akik kritizálják csak azt tudom mondani, hogy nem is tudom melyik a legsikeresebb csapat ...

2009. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Végig azt hangoztatta, hogy olyan helyre akar menni ahol játékban lesz a jövő évi vb miatt, hát nem tudom....
2009. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
majd kaka mellett ül a kispadon :D
2009. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd pont a Kaká meg a Benzema lesz a kispados mi??:D És akkor ki lesz kint a pályán??:D C.Ronaldo egymaga?:D
2009. júl. 3. 10:51
 7/10 anonim válasza:
Higuaín, ő most a legjobb a Reálban.
2009. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
De ez a Cannavaro nem illett oda, már évek óta gyenge, nem is értem miért lett aranylabdás.
2009. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És kit fog még szerintetek leigazolni? Ribéryt sikerül majd?

Bár ő szerintem már tök fölösleges lesz. Én már ennyiből egy nagyon jó csapatot össze bírnék állítani: Casillas,Sergio RAmos,Raul Albiol,Pepe,Drenthe,Van der Vaart,C.Ronaldo,Kaká,Gago,Higuain,Benzema. Szerintem ez már így faja lenne.

2009. júl. 4. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a manutd-hez ment volna öörültem volna neki!:(
2009. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!