Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van e esélyem hogy egy jobb...

Van e esélyem hogy egy jobb csapatba kerüljek (FOCI)?

Figyelt kérdés

16 éves leszek augusztusba és még sohasem játszottam csapatba kivéve ilyen falusi szinten (falunapi stb ) egész jól focizok ezt már többen is mondták de félek hogy túl későn kezdem el ezt az egészet. Jól pontosak a rugásaim

egyedül a labdatartás ami nem megy annyira de az se rossz

mint mondtam nem játszottam soha csapatba de vannak olyan barátaim akik már játszottak és én jobbnak vélem náluk magam (nem nagyarcúságból) van egy MB2-es csapat ahova el szeretnék menni szerintetek mennyi esélyem van hogy be vesznek, és hogy nem tul késő ilyen idősen elkezdeni focizni????



2012. jún. 3. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
NB II-ről szerintem lemondhatsz. Sokan már 6-7 évesen igazolt játékosok. Ha tényleg annyira ügyes vagy, akkor próbálkozz meg valamilyen megye 1-es vagy NB 3-as csapatnál próbajátékon, és ha megfelelsz, talán kaphatsz szerződést. Sok sikert:)
2012. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és utánna tudnám feljebb és feljebb verekedni magam?
2012. jún. 4. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!