Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi lett Tóth Bencével?

Mi lett Tóth Bencével?

Figyelt kérdés
Akkora tehetség volt a Fradiban szórta a gólokat,azthiszem eladták a Lombard Pápának ezenkívül nem tudok róla semmit.
2012. máj. 26. 14:47
 1/5 anonim válasza:
Ahogy elment Pápára, meg is sérült elég súlyosan.
2012. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szórta a gólokat?:/
2012. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát azért rendesen lövögette.Nem mondom,hogy annyira nagyon,de jól játszott.
2012. máj. 26. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban nagy tehetségnek indult, az, hogy szórta a gólokat túlzás (mondjuk nem is ez volt a feladata), de tényleg nagyon ügyesen játszott. Ha kijött volna a tehetségéből a maximum akkor nagy játékos lehetett volna a Fradiba, aztán pár év múlva elmehetett volna külföldre mint anno Dzsudzsák vagy Gera. Hiányzott belőle az alázat, nagyképű is lett. Nem tudom mennyire igaz, de hallottam olyat is, hogy csak úgy szórta a pénzt, folyamatosan járta a plázákat, buli, csajok...Sajnálom én is, mert ő tényleg sokra vihette volna, ha nem szalad el vele a ló. Bár még mindig elég fiatal, talán még nem késő megváltoznia, de ez már leginkább rajta múlik.

Pápán nem tudom milyen teljesítményt nyújtott, amióta távozott a Fradiból nem láttam játszani.

2012. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel egyetértek.
2012. jún. 15. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!