Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyibe kerül egy BL döntő?...

Mennyibe kerül egy BL döntő? Pl. Bayern München vs Chelsea? 24F

Figyelt kérdés
Valaki volt tegnapi döntőn? És milyen volt? Írnál ide egy beszámolót?
2012. máj. 20. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
kurv. nagy kurv. jó kurv. drága. kiút szállás jegy pia de megéri. 5 mentünk kocsival szállás rokonnal jegy 3500 és bevonták a magyar zászlót állítólag az a mi zászlók volt és kaptam egy csókot angol notol mikor robben. kihagyta este fieszta.... jobb mint tv be chelsea drukker
2012. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bemondták
2012. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18:14 Írd már le mégegyszer, mert k.rvára nem lehet érteni, h mit akarsz mondani. De ezúttal használj írásjeleket
2012. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, ha nem használsz vesszőt, akkor az egész mondatod, egy híg egybefüggő fossá válik, amiből senki se jön rá, mit akarsz mondani.


Én sem fogalmazok érthetőbben mint te, csak használom a VESSZŐT! Ha már a magyar nyelvünk megengedi.


Mellesleg mindenre, csak a kérdésre nem sikerült válaszolni, hogy mennyibe kerül. Engem is érdekel, egy kicsit kimerítőbb válasz is, mint a k*rva drága. Összességében mennyit fizettél? A jegy 3500, vagy a szállás, vagy a benzin, vagy a nő csókja, vagy a magyar zászló... ez sem derül ki, mert nincs VESSZŐ.

2012. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
trollok nem irnak vesszöket kis butuskák megtanulhatnátok már...
2012. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Látom ez többeket érdekel! Én is örülnék, ha az első válaszoló írna valami részletes beszámolót!
2012. máj. 21. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Haverom volt azt mondta 50€ volt a jegy.
2012. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!